Ремонт гальмівної системи Volvo XC60

 

Тормозна система Volvo XC60 потребує ретельного догляду.Тому всі водії повинні розпізнавати і визначати основні несправності гальмівної системи за зовнішніми ознаками.

 

 

Основні несправності:

 • відхилення від прямолінійного руху при гальмуванні;
 • великий хід педалі гальма;
 • скрегіт при гальмуванні;
 • вереск, свист при гальмуванні;
 • Зниження зусилля на педалі при гальмуванні;
 • Підвищення зусилля на педалі при гальмуванні;
 • вібрація педалі при гальмуванні (не плутати з пульсацією педалі під час роботи системи ABS);
 • низький рівень гальмівної рідини у бачку.
ремонт тормозної системи Вольво ХС60
ремонт тормозної системи Вольво ХС60

Розглянемо основи

 

1. Що ж таке шум гальмівних колодок?

Всі компоненти гальмівної системи тією чи іншою мірою вібрують і створюють шум. Найчастіше цей шум не сприймається людським вухом. Однак, якщо вібрації посилюються або викликають вторинні вібрації в інших компонентах, гальмівний диск діє як динамік, посилюючи шум і роблячи вібрації помітнішими. Результат: шум при гальмуванні.

 

Чому так відбувається?

 

Шум гальм може бути викликаний всілякими проблемами з компонентами та установкою. Надмірна корозія, погнуті або заблоковані напрямні супорта, частково заблоковані гальмівні супорти, бруд або гальмівний пил, що накопичився, надмірне биття, зміна товщини гальмівного диска і його знос – все це може викликати вібрацію між диском і гальмівною колодкою. Деякі колодки оснащені спеціальними індикаторами зношування та після тривалого використання починають видавати звук, що вказує на необхідність їх заміни.

 

 

2. Як часто потрібно міняти гальмівну рідину?

 

Дуже важливо стежити за рівнем гальмівної рідини у бачку.

Низький рівень може вказувати на зношування колодок, дисків або інші проблеми в системі. Крім своєї основної ролі, гальмівну рідину необхідно іноді змінювати, оскільки вона також служить для запобігання корозії компонентів системи. Термін заміни гальмівної рідини вказаний у посібнику з експлуатації автомобіля та залежить від типу рідини (зазвичай 1-3 роки). Щоб об’єктивно оцінити ефективність гальмівної рідини вимірюють температуру кипіння. Професійний автосервіс Volvo зазвичай має у своєму арсеналі спеціальний тестер для цієї процедури.

3. Що обов’язково потрібно перевіряти при техогляді на гальма Volvo XC60?

 • Сталеві трубки;
 • Гумові шланги;
 • Гальмо стоянки;
 • Направляючі супорти.

 

Деякі автолюбителі зловживають “самолікуванням” і проводять дані діагностики самостійно, чим іноді додають додаткову роботу майстру, збільшуючи свій чек.

 

Ми рекомендуємо не робити цього «за рецептами» з інтернету і відразу звертатися на сто Вольво, де вам без ризику нададуть професійну допомогу.

Отже, основний ремонт гальм Volvo XC60 відбувається таким чином:

 

 • Заміна гальмівних дисків;
 • Заміна гальмівних колодок;
 • Заміна гальмівної рідини;
 • Ремонт/заміна/мастило/очищення гальмівних супортів.

Все вищезгадане може виконуватися комплексом або окремо. Автосервіс Вольво – Service Auto Expert оснащений усім необхідним для якісного обслуговування. Після діагностики наш експерт надасть вам докладну інформацію про несправність, термін служби компонентів і зробить пропозицію з ремонту.

 

Ми – команда професіоналів, що вузько спеціалізуються в даній марці, а тому ми сміливо гарантуємо Вам якісне обслуговування та гостинність у нас на – Service Auto Expert.

 

FAQ

Які ознаки вказують на необхідність ремонту гальм Volvo XC60?

Ознаки проблем з гальмами включають скрип, стукіт, вібрацію або тряску при гальмуванні, довгий шлях зупинки, нерівномірне гальмування, підсвічування попереджувальних індикаторів на панелі приладів, або видимі зноси на гальмівних колодках і дисках. Якщо ви помічаєте такі симптоми, рекомендується негайно провести діагностику та ремонт.

Чи можу я самостійно замінити гальмівні колодки та диски на Volvo XC60?

Заміна гальмівних колодок та дисків – це складна процедура, яка потребує спеціальних інструментів та знань. Якщо у вас немає досвіду ремонту гальм, рекомендується звернутися до професійних механіків. Неправильно виконана заміна гальмівних деталей може спричинити небезпечні ситуації на дорозі.

Які види ремонту гальмівної системи можуть знадобитися?

Ремонт гальм може включати заміну гальмівних колодок, гальмівних дисків, гальмівних шлангів, гальмівних циліндрів, і навіть ремонт гідропідсилювача гальм або антиблокувальної системи (ABS). Точний обсяг робіт залежить від стану системи та діагностики.

Скільки часу зазвичай займає ремонт гальм на Volvo XC60?

Час, необхідний для ремонту гальм, може сильно змінюватись в залежності від обсягу робіт і доступності необхідних запчастин. Зазвичай, заміна гальмівних колодок і дисків може зайняти приблизно 1-2 години, але для складніших ремонтів, таких як заміна гідропідсилювача гальм, може знадобитися більше часу. Найкраще уточнити у механіка орієнтовний час ремонту у вашому конкретному випадку.

<< 1 >>


Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш менеджер
міг зв'язатися з Вами в найближчий час