Технічне обслуговування Volvo

 

 

Щоб володіння Volvo дарувало тільки позитивні емоції, необхідно регулярно обслуговувати автомобіль згідно з регламентом заводу-виробника. Власники авто знають, що більшості поломок можна уникнути, якщо слідувати рекомендаціям з обслуговування і дотримуватися термінів регламентних робіт.

Післягарантійне обслуговування

Наш сервіс пропонує післягарантійне обслуговування автомобілів Volvo. Коли гарантія на автомобіль закінчується, немає сенсу переплачувати за дорогий ремонт. Наші ціни дозволять вам заощадити в порівнянні з офіційними сервісними центрами.

 

Обслуговування за новими стандартами

На кожен автомобіль ми заводимо сервісну картку. У ній міститься історія з результатами діагностики та проведеним ремонтом. Це дозволяє механікам знати про автомобіль все і приділяти увагу вразливим вузлам.

 

Гарантія на виконані роботи

На всі види виконуваних послуг надається гарантія. Будь-які дії з автомобілем узгоджуються з клієнтом і ретельно документуються.

 

Швидка доставка запчастин

Співпрацюємо з різними постачальниками і оперативно доставляємо запчастини. Можливе замовлення оригінальних деталей або аналогів. При наявності на складі постачальника, запчастини доставляються в той же день.

 

Досвідчені майстри

Співробітники нашого сервісу мають багаторічний досвід роботи, в тому числі більше 15 років в офіційних сервісних центрах Volvo. Високий професіоналізм підтверджується сертифікатами Volvo Cars Performance Academу.

 

Lounge зона

Поки автомобілем займаються механіки, вам не доведеться нудьгувати. На території сервісу обладнана зона для роботи з Wi-Fi та для відпочинку з альтанкою і мангалом. Якщо ви віддаєте бажаєте провести час активно, то зможете зіграти у великий і настільний теніс, баскетбол, бадмінтон, волейбол або більярд.

 

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Отримати розрахунок ТО