Технічне обслуговування Вольво xc 60

 

 

Технічне обслуговування Volvo XC60 – це завжди дуже важлива та відповідальна процедура для вашої безпеки та довгої служби авто. Відповідно до регламенту заводу виробника, ТО Вольво XC60 необхідно проводити кожні 20 тис.км пробігу.

ехнічне обслуговування Вольво XC60
ехнічне обслуговування Вольво XC60

Але насамперед технічне обслуговування – це комплекс заходів, спрямованих на контроль технічного стану Вольво XC60, запобігання виникненню несправностей або своєчасне їх усунення. Для того щоб зрозуміти навіщо проводити ТО XC60, спочатку потрібно зрозуміти суть усіх поширених проблем.

 

 

Найпоширеніші проблеми з Volvo XC60

 

Volvo XC60 – компактний позашляховик класу люкс, вперше випущений компанією Volvo у 2008 році. Друге покоління XC60 було представлено майже через 10 років, у 2017 році. За цей час XC60 зарекомендував себе як один з кращих компактних і середньорозмірних розкішних позашляховиків, і тільки XC90 більший за XC60.

 

Надійність Volvo XC60 здається цілком пристойною, але є кілька специфічних моментів, на які варто звернути увагу. Найбільш поширені проблеми з Volvo XC60 пов’язані з електронікою, кермовим керуванням, паливною системою, несправним датчиком температури вихлопних газів та компонентами оздоблення салону.

 

Більшість із них можна вирішити за допомогою профілактичного обслуговування, але інші, такі як проблеми з електронікою та оббивкою, в основному пов’язані із самим виробничим процесом. В цілому, XC60 – надійний автомобіль, але він потребує ретельного обслуговування, щоб він прослужив якомога довше.

 

Зацікавлені у покупці моделі XC60 повинні знати, що зміст таких позашляховиків пов’язаний із великими витратами. Вони оснащені безліччю високоякісних функцій та гаджетів, які потребують ретельного обслуговування, інакше вони можуть вийти з ладу.

 

 

Volvo XC60 – проблеми з електрикою

Volvo XC60 – це розкішний автомобіль, а це означає, що він оснащений висококласними електричними системами, які згодом можуть викликати всілякі проблеми. Екран інформаційно-розважальної/навігаційної системи має тенденцію мерехтіти і потребує сервісу. Відомі також відмови системи контролю клімату.


Зовнішнє освітлення, внутрішнє освітлення, електричні склопідйомники та інші електричні компоненти у вашому автомобілі можуть іноді виходити з ладу, що потребує заміни

 

 

Volvo XC60 – проблеми з кермовим керуванням

Також є проблеми з гідропідсилювачем керма у Volvo XC60. Багато фахівців Volvo стверджують, що причиною цієї проблеми є пошкоджений роз’єм між кермовою магістраллю високого тиску та кермовим механізмом. Негерметичні сполуки викликають витікання рідини, що зрештою призводить до виходу з ладу гідропідсилювача керма, що може зробити керування автомобілем небезпечним.


Щоб повністю вирішити цю проблему, замініть ці елементи на нові. У будь-якому випадку, якщо ви відчуваєте, що кермо втрачає потужність, обов’язково відвезіть свій автомобіль на сервіс, тому що ігнорувати такі проблеми ніколи не буває гарною ідеєю.

 

 

Volvo XC60 – проблеми з паливною системою

Якщо ви помітили, що ваш XC60 споживає більше палива, ніж зазвичай, перевірте, чи надійно закріплено паливну рейку. Внаслідок вібрації з’являється велика кількість тріщин безпосередньо на паливних магістралях. Багато власників автомобілів XC60 повідомляють про появу калюж палива на своїх моделях, тому це слід перевірити якнайшвидше.


Щоб вирішити цю проблему, замовте нові паливопроводи та закріпіть їх надійніше. Тільки так можна назавжди вирішити цю проблему, а отже, ремонт паливопроводів уже ніколи не буде таким ефективним.

 

 

Volvo XC60 – пошкоджено датчик температури вихлопних газів

Якщо на приладовій панелі загоряється індикатор «перевірте двигун», а потім відбувається втрата потужності, швидше за все, у вас є проблема з несправним датчиком температури вихлопних газів. Якщо ці проблеми залишаться непоміченими, автомобіль перейде в аварійний режим і зможе нормально управлятися. Проблема в тому, що ЕБУ вважає вихлоп надто гарячим, але це не так.


Встановлення нового датчика температури вихлопних газів швидше за все вирішить цю проблему, тому не забудьте зробити це досить рано, щоб не чекати, поки автомобіль перейде в аварійний режим.

 

Подібні проблеми можуть торкнутися багатьох систем і компонентів вашого автомобіля, тому профілактичне обслуговування так важливо. Обов’язково зверніть на них увагу, якщо ви зацікавлені у купівлі вживаного XC60.

Технічне обслуговування автомобіля Volvo XC60
у нашому автосервісі

Сервіс Service AUTO Expert гарантує швидкий та якісний ремонт: завдання буде виконане досвідченими фахівцями, для заміни ми використовуємо надійні оригінальні деталі чи якісні аналоги. Зателефонуйте нам, щоб записати машину на ТО та діагностику.

FAQ

Що таке технічне обслуговування Volvo XC60?

Технічне обслуговування (ТО) - це серія регулярних перевірок та робіт, що проводяться для підтримки надійної та безпечної роботи вашого автомобіля Volvo XC60. Воно включає заміну масла, перевірку гальмівної системи, підвіски, електроніки та інших важливих компонентів.

Як часто слід проводити ТО для Volvo XC60?

Рекомендації щодо частоти ТО зазвичай вказані у посібнику з експлуатації вашого автомобіля. Найчастіше, регулярне ТО проводиться кожні 10 000 - 15 000 кілометрів або щорічно, залежно від того, що настане раніше.

Де найкраще проводити ТО для Volvo XC60?

Рекомендується звертатися до авторизованих сервісних центрів Volvo або професійних майстрів, що спеціалізуються на обслуговуванні та ремонті Volvo. Це гарантує, що роботу проведуть кваліфіковані спеціалісти та будуть використані оригінальні запчастини.

Які роботи зазвичай включені у ТО для Volvo XC60?

У стандартне ТО можуть входити заміна олії та фільтрів, перевірка та регулювання гальм, інспекція та заміна зношених деталей підвіски, перевірка системи запалення та електроніки, а також діагностика для виявлення потенційних проблем. Розробник вашого автомобіля може також надати специфікації для конкретного ТО.

<< 1 >>


Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час