Ремонт гальм Вольво Київ

 

Автомобільні гальма є найважливішим елементом безпеки в будь-якому автомобілі. Обслуговування гальмівної системи дуже важливе. Середній термін служби передніх гальмівних колодок Вольво складає 20-40 тис. км., а задні можуть прослужити 30-60 тис. км.

 

Терміново потрібен ремонт гальм у Києві?

 

Наш автосервіс розташований за 10 хвилин від метро Теремки.

 

Фахівці Service AUTO Expert мають багаторічний досвід роботи саме з автомобілями Вольво, проходили спеціальне навчання, про що свідчать сертифікати Volvo Cars Performance Academу.

 

Наша місія — зробити обслуговування Volvo доступним. Ціни вас приємно здивують: ви заощадите на обслуговуванні свого Вольво та на запчастинах порівняно з офіційними сервісами.

Багато залежить від стилю водіння: активна їзда з різкими гальмуваннями швидше зношує колодки.

 

Проводити діагностику гальмівної системи рекомендується кожні 10 тис. км. або при проходженні планового ТО. Досвідчені фахівці Service AUTO Expert проведуть діагностику та виконають якісний ремонт гальм Вольво.

Ремонт тормозов/Ремонт гальм
Ремонт тормозов/Ремонт гальм

У дисковому гальмі дві колодки розташовані по обидва боки від гальмівного диска, що обертається. Щоб допомогти автомобілю загальмувати, ці дві подушки притискаються до нього. Гальмівні колодки виготовляються з матеріалів із високим коефіцієнтом тертя. У потужних автомобілях гальмівні колодки можуть бути виготовлені з кераміки або вуглецевого волокна. Ці матеріали добре відводять тепло, яке є побічним продуктом при гальмуванні. Чим більше гальмівне зусилля, тим більше тепла виділяє гальмо. Якщо тепло не розсіюється належним чином, погіршуються характеристики гальмування, а елементи системи зношуються швидше.

До найпоширеніших поломок, які можуть призвести до ремонту гальмівних систем, виділяють наступне:

 

 

цепь

Зношування накладок у гальмівних колодках

цепь

Зношування гальмівних дисків та барабанів

цепь

Гальмівна трубка або шланг розірвані або пошкоджені: іноді можлива ситуація, коли достатньо ремонту гальмівних трубок

цепь

Тиск гальмівної педалі всередину

цепь

Відмова або нестабільність роботи анти-
блокувальної системи гальм

цепь

Вихід з ладу супортів – пристрою гальмівної колодки, що притискає

Що робити, якщо педаль гальма стала слабкою?

 

 

Гальма можуть стати губчастими (м’якими) через попадання повітря в гідравлічну систему. У ній використовується гідравлічна рідина, що передає зусилля через гальмівні магістралі високого тиску. Якщо в цих магістралях є щось крім гальмівної рідини, вона менш ефективно передає зусилля. Це призводить до відчуття м’якості на педалі гальма.

 

Причини цієї проблеми пов’язані з гальмівною рідиною. Якщо в гальмівній магістралі є вода, тепло від гальм може її випарувати, що призведе до відчуття губки. У деяких випадках гальмівна рідина може закипати, якщо гальма стають надто гарячими.

У разі слабких гальм найкраще замінити рідину.

 

У більшості випадків це поверне гальма до нормального робочого стану. Рекомендується періодично змінювати гальмівну рідину. Вода в ній викликає не тільки губчасті гальма, а й корозію, яка може пошкодити супорти та гальмівні циліндри. Заміну гальмівної рідини необхідно проводити згідно регламенту заводу виробника Вольво.

 

Фахівці нашого автосервісу проведуть комплексну діагностику системи, виявлять несправні елементи та складуть план подальшого ремонту.

 

Ми даємо гарантію на ремонт, а також на запчастини куплені та встановлені нами.

Записатися на ремонт гальмівної системи можна зараз, залишивши дзвінок за кнопкою нижче! Ми на зв’язку!

 

Не варто недооцінювати важливість гальмівної системи, що справно працює!

FAQ

Як часто міняти гальмівні колодки на Volvo?

Рекомендується міняти гальмівні колодки на Volvo кожні 50 000 км. Однак, якщо ви помічаєте, що гальмівна педаль стала більш м'якою, або гальмівний диск почав вібрувати, слід звернутися до фахівця для діагностики стану гальмівної системи.

Як дізнатися, що гальмівні диски Volvo потребують заміни?

Якщо ви помічаєте, що при гальмуванні виникає різкий звук, то гальмівна педаль стала м'якшою, це може означати, що гальмівні диски на Volvo потребують заміни. Також важливо перевірити стан гальмівних дисків при кожній заміні колодок гальм, щоб переконатися, що вони не стираються нерівномірно.

Як часто потрібно змінювати гальмівну рідину на Volvo?

Рекомендується змінювати гальмівну рідину на Volvo кожні два роки. Це пов'язано з тим, що гальмівна рідина з часом може призвести до утворення корозії та бульбашок у системі гальм, що може вплинути на ефективність гальмування. Якщо ви помічаєте, що гальмівна педаль стала більш м'якою, або у вас виникли проблеми з гальмами, слід звернутися до нашого автосервісу вольво з діагностики стану гальмівної системи та перевірки рівня гальмівної рідини.

<< 1 >>


 

Київ – сервісний центр Вольво – Service AUTO Expert

Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo
Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш спеціаліст
міг зв'язатися з Вами в найближчий час