Як вибрати потриманий Volvo xc60?

 

 

XC60 — наповнений практичними технологіями, безпечний і стильний автомобіль. Його мускулиста форма має на увазі силу і міць, красиві лінії говорять про швидкість і комфорт в салоні, а значок Volvo на носі підтверджує, що ви дивитеся на безпечний і практичний сімейний автомобіль. Volvo xc60 виглядає досить скромно в порівнянні з німецькими конкурентами. Його переваги в іншому.

Как выбрать подержанный Volvo xc60?
Как выбрать подержанный Volvo xc60?

Попит на старі Volvo нижче, що допомагає стримувати ціни. В результаті Volvo XC60 є одною з найбільш вигідних пропозицій на ринку позашляховиків, яку ви знайдете.

 

У травні 2008 року Volvo XC60 дебютував на дорогах Великобританії. Початковим агрегатом був 3,0-літровий бензиновий двигун або 2,4-літровий дизель D5 потужністю 160 або 182 к.с. Дизельний двигун DRIVe з низьким рівнем викидів з’явився в травні 2009 року, а D5 тепер доступний з потужністю 202 к.с.

 

Більш спортивний вигляд і більш гостра ходова частина стали доступні в січні 2010, в той час як менші і економічніші 2,0-літрові дизельні двигуни були представлені в травні того ж року. Новими двигунами були 201-сильний D5 або 160-сильний D3 для моделі DRIVe.

 

Потужність бензинового двигуна T6 була збільшена до 300 к.с., при цьому 2,0-літровий T5 потужністю 237 к.с. з’явився в березні 2011 року, а дизельний D5 був модернізований до 215 к.с. у вересні 2011 року.

Яка комплектація Volvo XC60 краще?

 

Дизельні моделі, безумовно, є найбільш затребуваними XC60, в той час як DRIVe з переднім приводом є найбільш економічним вибором. Автоматична коробка передач Volvo Geartronic ефективна, але збільшує витрату палива. Ручна коробка передач — це те, що потрібно для економічної роботи Volvo.

 

Жоден XC60 не може поскаржитися на комплектацію: навіть модель S має легкосплавні диски, електричні склопідйомники по всьому периметру, клімат-контроль, кондиціонер і круїз-контроль, а також стереосистему, керовану з рульового колеса. У специфікацію SE додані електропривод регулювання сидінь, автоматичні двірники і дзеркала заднього виду з електроприводом складання, а SE Lux додає в список підігрів передніх сидінь, шкіру і датчики паркування.

 

 

На що звертати увагу?

 

Незважаючи на компактність позашляховика, XC60 залишається важкою, складною машиною, і її компоненти час від часу зношуються або виходять з ладу. Однак найбільш поширені проблеми — це в основному дрібниці:

 

  • У міру того як технології мобільних телефонів невблаганно розвиваються, старі моделі XC60 можуть зазнавати труднощів зі встановленням зв’язку з новими телефонами через Bluetooth — це не завжди можна вирішити, оскільки технологічна прірва стає все ширше з кожним оновленням.
  • Помилкові спрацьовування системи контролю тиску в шинах є звичайним явищем і часто пов’язані з несправними датчиками тиску в клапанах.
  • Рекомендується повторно відбалансувати всі чотири колеса, навіть якщо замінюється тільки одна шина, так як коливання трансмісії дуже складно відстежити.
  • Електричне стоянкове гальмо може іноді не відключатися, що може бути пов’язано з несправністю датчика двері водія. Якщо система вважає, що двері відкриті, вона не відпускає гальмо — це вбудована міра безпеки.
  • Замерзлі дверні замки іноді можуть бути проблемою на більш ранніх автомобілях, але температура повинна бути значно нижче нуля, перш ніж проблема виникне.
  • Автомобілі з системою попередження про сліпі зони можуть подавати відволікаючі помилкові спрацьовування. Іноді система може спрацьовувати через спалахи світла, і датчик може бути пошкоджено в результаті попадання води.
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO