Ремонт двигуна Вольво в Києві

 

 

Volvo двигуни одні з провідних брендів двигунів, які є надійними в експлуатації і мають чудову продуктивність. Однак закон про силу тертя ніхто не скасовував і в процесі тривалої експлуатації автомобіля двигун зношується. Настає такий момент часу, коли двигун потребує ремонту.

 

 

Чому ремонт краще робити у нас?

 

Поблизу Києва є дуже обмежене коло спеціалістів, які знають досконало Вольво двигуни і виконують якісно ремонт двигуна цієї марки.

 

У Service AUTO Expert працюють висококваліфіковані та високомотивовані фахівці, які добре знайомі з двигунами автомобіля Вольво та виконують будь-які види ремонту, як невеликі, так і капітальні. Ми знаємо, що потрібно для підтримання чи покращення характеристик вашого авто. Це дуже надійні автомобілі, але, як і будь-які інші, вони потребують регулярного технічного обслуговування та ремонту.
Якщо вам потрібний капремонт двигуна Вольво, технічні спеціалісти Service AUTO Expert готові допомогти.

Ось найбільш поширені ознаки,
що вказують на необхідність ремонту двигуна:

Підвищена витрата палива чи моторного масла
Двигун явно потребує термінового техогляду, якщо з-під капота машини чути гучні стуки
З’явився рясний нагар на свічках запалювання
Якщо двигун вашого авто постійно перегрівається
Значне зниження швидкості
Нетиповий колір вихлопу

 

Всі ці ознаки здебільшого виявляються комплексно,
вказуючи на явну несправність двигуна.

Ми надаємо такі послуги з ремонту двигуна:

 

  • Заміна ременя ГРМ
  • Заміна приводних ременів
  • Промивання форсунок
  • Капітальний ремонт двигуна
  • Технічна оцінка роботи двигуна
  • Очищення дросельної заслінки
  • Очищення клапана EGR
  • Ремонт дизельного двигуна: передпусковий підігрівач, гідрокомпенсатор
  • Діагностика двигуна
Капитальный ремонт двигателя вольво - Капітальний ремонт двигуна
Капитальный ремонт двигателя вольво - Капітальний ремонт двигуна

В доповнені до ремонту бензинових та дизельних двигунів та технічного обслуговування, наші фахівці перевірять та переконаються, що всі частини автомобіля, які впливають на роботу у двигуні також перебувають у хорошому стані.

 

Усунення витоків масла на вашому авто дуже важливо не тільки тому, що масло швидко закінчиться, але і тому, що воно потрапляє на ремені, шланги та дроти. Коли олива потрапляє на гуму чи пластик, вони швидко руйнуються. Це наближає вихід з ладу ременя ГРМ та приводних ременів, а також передчасний розрив шлангів, що закінчується ремонтом. Важливо визначити, звідки походить витік моторного масла і правильно усунути його з першого разу.

 

У Service AUTO Expert досвідчені технічні фахівці, навчені відповідно до стандартів марки, отримали безліч сертифікатів Volvo Cars Performance Academy, мають високу кваліфікацію по обслуговуванню та ремонту двигунів. Кожна машина після ремонту, капітального ремонту або дрібного ремонту має гарантійний термін на придбані та встановлені у нас запчастини.

 

 

З нами ремонт двигуна вашого Вольво у надійних руках!

 

Щоб детально обговорити ремонт, ціни та терміни, зателефонуйте нам або залиште зворотній дзвінок, ви отримаєте експертну консультацію та відповіді на всі запитання!

 

FAQ

Які проблеми можуть виникнути під час ремонту двигуна Volvo?

При ремонті двигуна Volvo можуть виникнути різні проблеми, включаючи проблеми з запчастинами, неправильне встановлення або складання, проблеми з охолодженням і т.д. Тому важливо вибирати кваліфікованих фахівців та використовувати лише оригінальні запчастини.

Як часто потрібно проводити технічне обслуговування двигуна Volvo?

Для того, щоб збільшити термін служби двигуна Volvo і запобігти його поломкам, рекомендується проводити технічне обслуговування регулярно. Рекомендується дотримуватися рекомендацій виробника, проводити заміну олії та фільтрів, перевіряти рівень рідин і т.д.

Як визначити несправність двигуна Volvo?

Несправність двигуна Volvo може бути визначена за низкою ознак, таких як несправності системи запалювання, проблеми з системою охолодження, несправності паливної системи та ін. та ремонту тому необхідно звернутись до нашого автосервісу вольво.

<< 1 >>


Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo
Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш спеціаліст
міг зв'язатися з Вами в найближчий час