Технічне обслуговування Вольво xc 90

 

 

Технічне обслуговування Вольво XC90 – одна з послуг нашого спеціалізованого СТО зі шведських авто – Service AUTO Expert.

 

Своєчасне проходження планового ТО дозволяє утримувати транспортний засіб у ідеальному стані.

to xc90 Volvo
to xc90 Volvo

Кожен автолюбитель знає, що технічне обслуговування Вольво XC90 слід розділяти на два класи: рекомендоване виробником та рекомендоване вітчизняними професіоналами.

 

Рекомендації виробника важливі і є основною, проте не враховують вітчизняні особливості експлуатації автомобіля.

 

Технічне обслуговування Volvo XC90, особливо якщо мова йде про придбання уживаного автомобіля, – сервіс обов’язковий, що вимагає серйозного відношення з боку власника Volvo XC90. Перше технічне обслуговування нових автомобілів, що проходять обкатку, здійснюється після 5-7 тисяч кілометрів пробігу. Крім того, важливо провести технічне обслуговування Volvo XC90, що передбачає перевірку рівня технічних рідин після 1,5-2 тисяч км пройденого шляху. До технічних рідин відносять змащувальні склади в двигуні, ГУР, АКПП та МКПП, а також охолоджувальні та гальмівні речовини.

 

 

Технічне обслуговування Volvo XC90 щодо заміни основних фільтрів

Технічне обслуговування Volvo XC90 по заміні основних фільтрів необхідно проводити кожні 20 тисяч км пробігу, а масло та масляний фільтр ми рекомендуємо міняти кожні 10 тис.км.

Слід зауважити, що техобслуговування Вольво XC90 краще визначати індивідуально для кожного конкретного випадку, а саме з урахуванням навантаження та умов експлуатації. Ключове техобслуговування Вольво XC90 потрібно здійснювати під час підготовки транспортного засобу до зимового та літнього сезону, коли проводиться комплексна діагностика Вольво, оновлення олії, заміна фільтрів Вольво XC90 та зміна гуми.

 

 

ТО гальмівних колодок Volvo XC90

Техобслуговування із заміни гальмівних колодок Volvo XC90 регламентом не визначено, знос гальмівних колодок на авто залежить від стилю водіння господаря.

 

На 60 тисячах кілометрів пробігу на Volvo XC90 потрібне проведення широкого спектру робіт: перевірка та заміна (за потребою) свічок запалювання, заміна олії в АКПП, оновлення змащувального складу ГУР, перевірка та регулювання (за потребою) ременя ГРМ.

ТО Volvo XC90 у нашому автосервісі

Важливо, щоб техобслуговування Volvo XC90 здійснювали досвідчені фахівці з використанням спецінструментів, якісних комплектуючих та витратних матеріалів.

Наш сервісний центр Volvo -Service AUTO Expert має у своєму розпорядженні все необхідне обладнання для надання оперативного та високорівневого сервісу.

Ми пропонуємо не тільки ремонт та техобслуговування Вольво XC90, але й багато інших видів послуг з ремонту та обслуговування.

FAQ

Що таке технічне обслуговування Volvo XC90?

Технічне обслуговування (ТО) - це серія регулярних перевірок та робіт, що проводяться для підтримки надійної та безпечної роботи вашого автомобіля Volvo XC90. Воно включає заміну масла, перевірку гальмівної системи, підвіски, електроніки та інших важливих компонентів.

Як часто слід проводити ТО для Volvo XC90?

Рекомендації щодо частоти ТО зазвичай вказані у посібнику з експлуатації вашого автомобіля. Найчастіше, регулярне ТО проводиться кожні 10 000 - 15 000 кілометрів або щорічно, залежно від того, що настане раніше.

Де найкраще проводити ТО для Volvo XC90?

Рекомендується звертатися до авторизованих сервісних центрів Volvo або професійних майстрів, що спеціалізуються на обслуговуванні та ремонті Volvo. Це гарантує, що роботу проведуть кваліфіковані спеціалісти та будуть використані оригінальні запчастини.

Які роботи зазвичай включені у ТО для Volvo XC90?

У стандартне ТО можуть входити заміна олії та фільтрів, перевірка та регулювання гальм, інспекція та заміна зношених деталей підвіски, перевірка системи запалення та електроніки, а також діагностика для виявлення потенційних проблем. Розробник вашого автомобіля може також надати специфікації для конкретного ТО.

<< 1 >>


Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час