Технічне обслуговування Volvo XC70

 

 

Автомобільний концерн Volvo випускає стильні, потужні, практичні та надійні транспортні засоби. У модельному ряді компанії є такий унікальний автомобіль, як XC70, який вражає своєю універсальністю. Машина комплектується хорошими двигунами, кожен із яких перевірений часом. Щоб машина прослужила вам багато років без серйозних поломок, що вимагають дорогого ремонту, радимо відповідально ставитися до технічного обслуговування Вольво XC70 за регламентом.

Вольво ХС70
Вольво ХС70
Навіщо проводиться ТО?

За офіційними рекомендаціями автовиробника мінімальний термін регламентного ТО становить 15 тис. кілометрів пробігу. Насправді краще проходити його частіше, тому що в наших дорожніх умовах машина піддається багатьом негативним факторам:

 • постійні затори
 • погане паливо
 • розбиті дороги
 • перепади температур та багато іншого


Все це скорочує термін служби технічних рідин, фільтрів, елементів підвіски та багатьох інших складових. При своєчасному проведенні діагностики та обслуговування, вам вдасться уникнути проблем у вигляді капітального ремонту двигуна, який коштує дуже дорого, або перебирання коробки передач.

 

Які роботи проводяться згідно регламенту?

Перелік операцій, які виконуються під час обслуговування Volvo XC70, залежить від пробігу автомобіля. Уточнити перелік можна у посібнику з експлуатації автомобіля або нашого менеджера. Вам потрібно зв’язатися з ним по телефону, повідомити модель та фактичний пробіг. Базові роботи, які проводяться при кожному плановому ТО, включають до списку:

 • заміна моторної олії
 • встановлення нових фільтрів – масляного, повітряного, салонного, паливного
 • перевірка стану гальмівних колодок та дисків
 • перевірка рівня всіх технічних рідин (при необхідності їх доливають)
 • комп’ютерна діагностика


У разі виявлення будь-яких несправностей у процесі технічного обслуговування Вольво XC70 вони усуваються за згодою клієнта. На нашому складі знайдуться всі необхідні комплектуючі.

Переваги СТО Service Auto Expert

Пройти ТО Вольво XC70 у Києві вам пропонує наш автосервіс Service Auto Expert. У нас багато постійних клієнтів, яким ми гарантуємо низку переваг:

 • доступні ціни на обслуговування
 • використання оригінальних розхідників та якісних замінників під час роботи
 • точне дотримання термінів
 • великий досвід та кваліфікація співробітників
 • наявність необхідного обладнання на СТО
 • прозора цінова політика

Ще одна з головних переваг технічного центру полягає в тому, що ми спеціалізуємося на марці Volvo. Завдяки цьому наші майстри досконально в усьому розуміються та знають слабкі місця кожного авто.

 

Коли будете готові пройти ТО на Вольво у нашому сервісі, просто зателефонуйте нам або залиште онлайн-заявку на сайті, щоб ми самі вам передзвонили та узгодили розрахунок ТО. Вам залишиться лише приїхати у призначений день та час.

 

FAQ

Що таке технічне обслуговування Volvo XC70?

Технічне обслуговування (ТО) – це серія регулярних перевірок та робіт, що проводяться для підтримки надійної та безпечної роботи вашого автомобіля Volvo XC70. Воно включає заміну масла, перевірку гальмівної системи, підвіски, електроніки та інших важливих компонентів.

Як часто слід проводити ТО для Volvo XC70?

Рекомендації щодо частоти ТО зазвичай вказані у посібнику з експлуатації вашого автомобіля. Найчастіше, регулярне ТО проводиться кожні 10 000 - 15 000 кілометрів або щорічно, залежно від того, що настане раніше.

Де найкраще проводити ТО для Volvo XC70?

Рекомендується звертатися до авторизованих сервісних центрів Volvo або професійних майстрів, що спеціалізуються на обслуговуванні та ремонті Volvo. Це гарантує, що роботу проведуть кваліфіковані спеціалісти та будуть використані оригінальні запчастини.

Які роботи зазвичай включені у ТО для Volvo XC70?

У стандартне ТО можуть входити заміна олії та фільтрів, перевірка та регулювання гальм, інспекція та заміна зношених деталей підвіски, перевірка системи запалення та електроніки, а також діагностика для виявлення потенційних проблем. Розробник вашого автомобіля може також надати специфікації для конкретного ТО.

<< 1 >>


Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час