Технічне обслуговування Volvo S80

 

 

Volvo S80 – зразок надійності, втілений у стильному та вишуканому шведському седані. Цей потужний, комфортний та практичний автомобіль випускається з 1998 року. Кожне покоління моделі мало високий попит в Україні та інших країнах.

 

Автоконцерн комплектував ці машини потужними дизельними та бензиновими моторами, які при належному техобслуговуванні Вольво S80 служили своїм власникам багато років без ремонтних робіт. Кожен автомобіль, у тому числі найновіший, вимагає регулярного ТО, яке передбачає заміну рідин, фільтрів та інших витратних матеріалів.

Volvo S80
Volvo S80
Навіщо необхідно ТО?

Професійне технічне обслуговування Вольво S80 пропонує наш сервіс Service Auto Expert, де працюють професіонали. Без нього двигун, підвіска, трансмісія та інші вузли виходять з ладу раніше за термін, на який розраховував автовиробник.

 

Планове проходження технічного обслуговування вирішує одразу кілька ключових завдань, серед яких:

 

 • гарантія безпечної експлуатації транспортного засобу за будь-яких дорожніх умов;
 • оптимізація фінансових витрат за ремонт;
 • економія часу на випадкових поломках, які змушують надовго залишати машину у сервісі;
 • збільшення ресурсу двигуна та інших вузлів.

 

 

Коли техобслуговування S80 потрібно проходити частіше?

Згідно з офіційним регламентом автовиробника, на Вольво S80 ТО необхідно проходити кожні 15-20 тис. км пробігу, залежно від року випуску. Ці розрахунки зроблено з урахуванням ідеальних експлуатаційних умов, але реальні від нього дуже далекі. Скоротити термін обслуговування рекомендується, якщо ви експлуатуєте авто:

 • На заміських ґрунтових дорогах або бездоріжжі;
 • Заправляєтесь на неперевірених АЗС;
 • Часто потрапляєте у пробки;
 • Регулярно їздите на високих швидкостях;
 • Живете за умов перепадів температур (сильний мороз, аномальна спека).

Досвідчені автовласники та мотористи радять скоротити регламент до 10-12 тис. кілометрів пробігу. Це стосується переважно заміни моторної олії з повітряним та масляним фільтрами.

Загальний регламент для VOLVO S80

Ми використовуємо при роботі тільки оригінальні комплектуючі та розхідники, або якісні замінники, а також точно знаємо, скільки мастила заливати в двигун або коробку передач, яка рідина для цього підходить, які колодки потрібні для авто у вашій комплектації та багато іншого. Вам ні про що не доведеться турбуватися.

Згідно з регламентом автоконцерну, кожні 15-20 тис. км. автовласники повинні проходити наступне ТО:

 • діагностика ходової;
 • виявлення та розшифрування кодів помилок;
 • заміна масла;
 • встановлення нових фільтрів (масляний, повітряний, салонний, паливний).

 

 

На 60 тис. км. до попереднього списку додаються заміна свічок запалювання на бензинових моторах та зміну гальмівної рідини, заміна мастила АКПП. Коли авто подолає позначку 120 тис. км, додатково потрібно буде замінити ремінь і ролики ГРМ, а також всі приводні ремені.

 

Щоб записатися в чергу та пройти ТО на Вольво S80, подзвоніть нам по телефону. Менеджер прийме вашу заявку і відповість на запитання, що цікавлять, а вам залишиться приїхати в намічений час.

 

FAQ

Що таке технічне обслуговування Volvo S80?

Технічне обслуговування (ТО) - це серія регулярних перевірок та робіт, що проводяться для підтримки надійної та безпечної роботи вашого автомобіля Volvo S80. Воно включає заміну масла, перевірку гальмівної системи, підвіски, електроніки та інших важливих компонентів.

Як часто слід проводити ТО для Volvo S80?

Рекомендації щодо частоти ТО зазвичай вказані у посібнику з експлуатації вашого автомобіля. Найчастіше, регулярне ТО проводиться кожні 10 000 - 15 000 кілометрів або щорічно, залежно від того, що настане раніше.

Де найкраще проводити ТО для Volvo S80?

Рекомендується звертатися до авторизованих сервісних центрів Volvo або професійних майстрів, що спеціалізуються на обслуговуванні та ремонті Volvo. Це гарантує, що роботу проведуть кваліфіковані спеціалісти та будуть використані оригінальні запчастини.

Які роботи зазвичай включені у ТО для Volvo S80?

У стандартне ТО можуть входити заміна олії та фільтрів, перевірка та регулювання гальм, інспекція та заміна зношених деталей підвіски, перевірка системи запалення та електроніки, а також діагностика для виявлення потенційних проблем. Розробник вашого автомобіля може також надати специфікації для конкретного ТО.

<< 1 >>


Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час