Технічне обслуговування Volvo ХС60

 

 

У більшості автомобілів Volvo однакові інтервали обслуговування. Виробник рекомендує водіям проходити повне обслуговування своїх автомобілів не рідше ніж один раз на рік (або кожні 20 000 км). Інтервали технічного обслуговування Volvo XC60 можуть варіюватися в залежності від року випуску і рівня комплектації.

Техническое обслуживание Volvo ХС60 (автомобиль серого цвета)
Техническое обслуживание Volvo ХС60 (автомобиль серого цвета)

Service AUTO Expert виконає технічне обслуговування Volvo ХС60 якісно і швидко. Перевіряємо всі системи авто, узгоджуємо всі ремонтні роботи. Можлива установка оригінальних запчастин або якісних аналогів. Наші фахівці мають досвід роботи в офіційних сервісних центрах і прекрасно знають слабкі сторони автомобілів Вольво.

Технічне обслуговування Volvo ХС60 роблять кожні 20 000 км, однак список робіт відрізняється в залежності від пробігу.

 

Кожні 20 000 км

кросовер потребує заміни масла, а старий масляний фільтр потрібно заміняти на новий. Також необхідно заменяти паливний фільтр, повітряний фільтр і фільтр салону.

 

Це гарний час, щоб перевірити і відрегулювати інші рідини, в тому числі:

  • Гальмівна рідина
  • Охолоджуюча рідина двигуна
  • Рідина гідропідсилювача керма

 

Також перевірте гальмівні колодки. Це гарантує, що ваш Volvo матиме гальмівне зусилля, необхідне в будь-якій дорожній ситуації. Обов’язково виконуйте всі ці сервісні роботи кожні 20 000 км.

 

Технічне обслуговування Volvo ХС60 кожні 40 000 км

На цих етапах, крім всіх послуг, згаданих вище, слід перевіряти двигун, трансмісію і ГРМ на предмет витоків і зробити будь-який необхідний ремонт. Підтримуйте в робочому стані найважливіші системи автомобіля.

 

Кожні 60 000 км
технічного обслуговування Volvo XC60 буде потрібен більш ретельний огляд. Необхідно оглянути трансмісію, карданний вал і диференціал, паливопроводи. Рульове управління, передню і задню підвіски необхідно перевірити на знос. Потрібно перевірити свічки запалювання, щоб забезпечити стабільний запуск двигуна і подальшу роботу котушок.

 

Кожні 80 000 км
На цьому етапі обов’язково заміняти рідину для коробки передач пауер-шифт Volvo XC60. Можливо, на вашому авто доведеться відрегулювати рівні, щоб його передача передавала потужність якомога більш плавно.

 

Наші висококваліфіковані фахівці в поєднанні з сучасними спеціалізованими майстернями забезпечують правильне поєднання для першокласного обслуговування Volvo XC60. Ми пропонуємо широкий спектр різноманітних послуг, від планових інтервальних сервісів і швидких перевірок до складного ремонту всіх систем. Якщо потрібні нові деталі, під час обслуговування використовуються оригінальні запчастини або якісні аналоги на ваш вибір.

 

Обслуговування в Service AUTO Expert починається з перевірки стану автомобіля, і ми обговорюємо будь-які рекомендації по ремонту з нашими клієнтами. Всі наші технічні фахівці мають досвід роботи в офіційних центрах марки, пройшли ретельну програму навчання в Академії заводу-виробника, щоб дізнатися нюанси всіх моделей Volvo. На якій би моделі ви не їздили, ви можете бути впевнені, що наші фахівці знають все, що знаходиться під капотом, і мають доступ до потрібних діагностичних інструментів.

 

Щоб забронювати послугу, заповніть форму на сайті, і наш співробітник зв’яжеться з вами, щоб узгодити зручний час вашого візиту.

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Отримати розрахунок ТО