Технічне обслуговування Volvo V60

 

 

Volvo V60 – стильний універсал середнього класу, який був презентований у 2010 році разом із седаном S60. Через деякий час з’явилася модернізована версія V60 Cross Country, яка отримала збільшений кліренс, повний привід та інші технічні особливості, які впритул наблизили машину до паркетників.

Volvo V60
Volvo V60

Кожна версія Volvo V60 надійна, незалежно від року випуску, але для продовження терміну служби всіх вузлів потрібне технічне обслуговування. На даний момент пройти ТО Вольво V60 за доступними цінами вам пропонує наш спеціалізований сервіс Вольво – Service Auto Expert.

 

 

Чому краще не ігнорувати ТО Volvo V60?

 

Для стабільної та довговічної роботи двигуна, коробки передач та інших ключових вузлів транспортного засобу автовиробник розробив регламент для ТО. Ознайомитись з рекомендованими термінами проведення технічного обслуговування Вольво V60 або V60 Cross Country ви можете у посібнику з експлуатації до автомобіля або проконсультувавшись з нашим менеджером.

 

Якщо не обслуговувати машину, то навіть така надійна модель, як Volvo V60, почне постійно ламатися і підводити вас на дорозі. Одна річ, якщо машина не заведеться вранці, і ви просто запізнитесь на роботу, і зовсім інша, коли мотор глухне на трасі за десятки кілометрів від найближчого населеного пункту. Саме для уникнення таких проблем і передбачено техобслуговування Вольво V60 або V60 Cross Country. Навіть при не найактивнішій експлуатації відбувається забруднення моторного та трансмісійного масел, засмічення фільтрів, знос гальмівних колодок та дисків. Усе це вимагає своєчасної заміни, що здійснюється на планових ТО.

Чому власники Volvo обирають наш сервіс?

Наш автосервіс відомий багатьом столичним автомобілістам, які їздять шведськими автомобілями. Ми дбаємо про репутацію компанії та прагнемо у всьому перевершувати своїх прямих конкурентів. Серед переваг сервісу виділяють:

 

  1. Прозора цінова політика та чесність із клієнтами. Ми заздалегідь озвучуємо терміни та вартість робіт, а також комплектуючих, що застосовуються. Все позначається у договорі, що гарантує якість надання послуг на обумовлених умовах
  2. Сучасне технічне спецоснащення СТО дає можливість нашим досвідченим майстрам виконувати будь-які роботи швидко, акуратно та надійно.
  3.  Майстри нашого сервісу проходили атестацію та набиралися досвіду в офіційних навчальних центрах концерну.
  4. У нас є власний склад із запчастинами. Ми використовуємо тільки найкращі комплектуючі, а якщо чогось немає, ми звертаємося до постачальників і забезпечуємо оперативну доставку.
  5. Ми надаємо обслуговування для Вольво найвищої якості за вартістю значно нижчою від офіційних дилерів.
Регламент на ТО для Вольво V60

Планове техобслуговування виконується за 20 тис. кілометрів пробігу. Оглядаються всі вузли та агрегати на предмет протікання та механічних пошкоджень, змінюється моторне масло та всі фільтри. А кожні 60 тис. км пробігу змінюється олія АКПП, гальмівна рідина, зовнішній приводний ремінь та свічки запалювання.Зазначимо, що мотористи рекомендують міняти масло не раз на 20 тис. кілометрів, а частіше – через 10-12 тис. Пояснюється це поганим паливом, брудними дорогами, суворими зимами та іншими негативними експлуатаційними умовами.

FAQ

Що таке технічне обслуговування Volvo V60?

Технічне обслуговування (ТО) - це серія регулярних перевірок та робіт, що проводяться для підтримки надійної та безпечної роботи вашого автомобіля Volvo V60. Воно включає заміну масла, перевірку гальмівної системи, підвіски, електроніки та інших важливих компонентів.

Як часто слід проводити ТО для Volvo V60?

Рекомендації щодо частоти ТО зазвичай вказані у посібнику з експлуатації вашого автомобіля. Найчастіше, регулярне ТО проводиться кожні 10 000 - 15 000 кілометрів або щорічно, залежно від того, що настане раніше.

Де найкраще проводити ТО для Volvo V60?

Рекомендується звертатися до авторизованих сервісних центрів Volvo або професійних майстрів, що спеціалізуються на обслуговуванні та ремонті Volvo. Це гарантує, що роботу проведуть кваліфіковані спеціалісти та будуть використані оригінальні запчастини.

Які роботи зазвичай включені у ТО для Volvo V60?

У стандартне ТО можуть входити заміна олії та фільтрів, перевірка та регулювання гальм, інспекція та заміна зношених деталей підвіски, перевірка системи запалення та електроніки, а також діагностика для виявлення потенційних проблем. Розробник вашого автомобіля може також надати специфікації для конкретного ТО.

<< 1 >>


Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час