КОЛИ МІНЯТИ АВТОМОБІЛЬНІ ФІЛЬТРИ ВОЛЬВО?

 

Коли настав час змінювати фільтри у вашому автомобілі Вольво, залежить від багатьох факторів. На що звернути увагу, вирішуючи, як часто міняти фільтри?

Чинники, які мають найбільший вплив на дату заміни фільтра:

  • Рекомендації виробника,
  • Стиль водіння, річний пробіг,
  • Призначення автомобіля,
  • Умови експлуатації.
замена фильтров
замена фильтров

Як часто потрібно замінювати окремі фільтри?

 

 

Паливний фільтр 

Сучасні двигуни Вольво дуже чутливі до домішок у паливі. Основна роль паливного фільтра полягає у очищенні палива від будь-яких забруднень.

 

За рекомендацією виробника – кожні 10-20 тисяч кілометрів пробігу. Якщо ваш автомобіль Вольво долає невеликі відстані близько 10 000 кілометрів на рік, його слід міняти раз на рік.

 

Масляний фільтр 

Це фільтр, призначений для уловлювання таких домішок, як залишки палива, що згоріло, продукти окислення або пил з повітря.

 

Змінюйте масляний фільтр при кожній заміні масла, тобто приблизно кожні 10000-20000 км пробігу, або раз на рік.

 

Повітряний фільтр

Це фільтр, який очищає повітря, що надходить у двигун автомобіля Вольво. Захищає від попадання пилу та бруду у впускну систему та двигун. Якщо він забруднений, то двигун Volvo недоотримуватиме кисень і працюватиме неефективно.

 

Зазвичай виробники рекомендують заміну фільтра кожні 20 тисяч кілометрів пробігу, тут дуже важливі умови експлуатації. Придбати новий слід раніше, якщо на старому є зміна кольору, наліт, осілий пил або інші забруднення.

 

Салонний фільтр

Захищає від осадження домішок на кондиціонері та забруднення з атмосферного повітря – пилу, смогу, пилку, частинок гуми чи піску.

 

Салонний фільтр слід змінювати при кожному ТО. Але якщо ви їздите мало, то раз на рік чи два рази на рік – якщо ви часто стоїте у пробках та їздите недалеко, але у місцях з інтенсивним рухом. Замініть фільтр щоразу, коли ви відчуваєте неприємний запах з вентиляційних отворів або вікна сильно пітніють. Якщо ви рухаєтеся містом, придбайте фільтр з активованим вугіллям.

 

У сервісному центрі Volvo у Києві – Service AUTO Expert ви можете зробити заміну фільтрів Volvo швидко та недорого. Наші фахівці з Вольво завжди підкажуть регламент обслуговування вашого Вольво відповідно до вимог заводу виробника.

 

FAQ

Як часто потрібно міняти масляний фільтр?

Рекомендований інтервал заміни масляного фільтра для автомобілів VOLVO зазвичай становить 10 000 - 15 000 км, або щорічно при низькому пробігу. Однак, якщо ви їздите в складних умовах, таких як курні дороги або в гірських районах, то рекомендується міняти масляний фільтр частіше.

Як часто потрібно міняти повітряний фільтр?

Рекомендований інтервал заміни повітряного фільтра для автомобілів VOLVO зазвичай становить 20 000 - 30 000 км або раз на два роки при низькому пробігу. Однак, якщо ви їздите в суворих умовах, таких як курні дороги або в районах з високим забрудненням, рекомендується змінювати повітряний фільтр частіше.

Як часто потрібно міняти фільтр салону?

Рекомендований інтервал заміни фільтра салону для автомобілів VOLVO зазвичай становить 20 000 - 30 000 км або раз на два роки при низькому пробігу. Однак, якщо ви часто їздите в умовах, де повітря забруднене, наприклад, у місті, то рекомендується міняти фільтр салону частіше.

Як часто потрібно міняти паливний фільтр?

Рекомендований інтервал заміни паливного фільтра для автомобілів VOLVO зазвичай становить 10 000 – 20 000 км. Однак, якщо ви використовуєте низькоякісне паливо або регулярно їздите в умовах, де паливо може бути забруднене, рекомендується міняти паливний фільтр частіше.

<< 1 >>


Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO