Обслуговування Volvo XC90

 

 

Volvo XC90 — одна з провідних моделей марки, яка не поступається в сегменті розкішних позашляховиків середнього розміру. Якщо ви шукаєте комфорт і зручність позашляховика, але не хочете жертвувати паливною економічністю і розкішшю, тоді Volvo XC90 — ваш варіант. Якісне обслуговування Volvo XC90 — запорука тривалого терміну служби.

Обслуживание Volvo XC90/Обслуговування Volvo XC90
Обслуживание Volvo XC90/Обслуговування Volvo XC90

Дотримуючись рекомендованого Volvo графіку обслуговування, ви можете гарантувати, що ваш XC90 продовжить забезпечувати вам і вашій родині продуктивність, безпеку і розкіш. Прості роботи, такі як заміна масла і повітряного фільтра, можуть мати велике значення з точки зору захисту XC90.

 

Наш сервіс пропонує повний пакет послуг для обслуговування автомобіля. Він включає в себе всі перевірки, пов’язані з проміжним обслуговуванням, а також більш ретельний огляд двигуна, гальм, трубопроводів, шлангів, гідропідсилювача керма, ременів — всіх елементів, що забезпечують роботу вашого Volvo XC90.

 

Технічні фахівці нашого сервісу використовують офіційні графіки обслуговування і, як оригінальні запасні частини, так і достойну альтернативу, щоб забезпечити незмінно високий рівень роботи.

 

 

Як часто потрібне обслуговування Volvo XC90?

 

Інтервал обслуговування Volvo XC90 становить 20 тис. км або, принаймні, один раз на рік. Відвідування СТО трохи частіше допоможе уникнути передчасного зносу багатьох деталей. Регулярне обслуговування Volvo XC90 — найважливіша річ, яка допоможе продовжити життя вашого автомобіля.

 

  • Заміна моторного масла — кожні 20 тис. км
  • Масляний, топливний, повітряний фільтр і фільтр салону — кожні 20 тис. км
  • Заміна масла в коробці передач — кожні 60 тис. км
  • Свічки запалювання — кожні 60 тис. км

Рекомендації Volvo з технічного обслуговування визначаються індикатором нагадування про обслуговування (SRI), який попереджає власників про необхідність сервісних робіт. Для простоти компанія рекомендує обслуговування Volvo XC90 кожні 20 000 км або раз в рік.

 

Кожен власник Volvo XC90 розуміє, наскільки важливо підтримувати свій автомобіль у відмінній формі. На XC90 можна покластися в будь-якій ситуації, але тільки за умови регулярного обслуговування. Чи збираєте ви дітей в школу або відправляєтеся в подорож з родиною, ви розраховуєте на свій XC90. Обов’язково ознайомтеся з рекомендованим графіком обслуговування, зазначеним вище, і відвідайте наш сервісний центр Volvo, щоб записатися на техобслуговування.

 

 

FAQ

Як часто потрібно проводити обслуговування Volvo XC90?

Рекомендується проводити регулярне технічне обслуговування Volvo XC90 кожні 10 000 км або раз на рік, залежно від того, що настане раніше. Також необхідно стежити за маслом та рідинами в автомобілі та заповнювати їх при необхідності.

Які частини Volvo XC90 потрібно регулярно замінювати?

Деякі частини, які потрібно замінювати регулярно, включають масло двигуна, масло АКПП, масло гідропідсилювача керма, гальмівну рідину, фільтри повітря і палива.

Що робити, якщо з'явився звук при гальмуванні Volvo XC90?

Якщо ви чуєте звук при гальмуванні, необхідно негайно звернутися до сервісного центру. Звук може вказувати на зношування або деформацію гальмівних колодок, а також на інші проблеми з гальмівною системою.

Яка вартість технічного обслуговування Volvo XC90?

Вартість обслуговування Volvo XC90 може змінюватись в залежності від місця обслуговування та конкретних послуг, які необхідно провести. Однак, як правило, обслуговування Volvo XC90 коштує дорожче, ніж обслуговування менш розкішних автомобілів, у зв'язку з більш високою вартістю запчастин та більшою кількістю технологій, що використовуються в автомобілі.

<< 1 >>


Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Отримати розрахунок ТО