Обслуговування Volvo ХС70

 

 

Безпека, надійність і довговічність — це синоніми Volvo XC70. Ключ до успіху в тому, щоб ваш Volvo залишався в хорошому стані, — це технічне обслуговування. Рекомендація виробника для цієї моделі — ТО кожні 20 000 км або 1 раз на рік.

Обслуживание Volvo ХС70
Обслуживание Volvo ХС70

Особливості обслуговування Volvo XC70

 

Volvo XC70 — це потужна машина, за допомогою якої можна легко дістатися до дикої природи. Ідеальний автомобіль для далеких поїздок з сім’єю або походів. Автомобіль має деякі неочікувані проблеми, проте їх раннє виявлення заощадить час і гроші. Панель приладів автомобіля і клімат-контроль — це елементи, які можуть вийти з ладу передчасно. Ми допоможемо виявити ці проблеми до того, як вони призведуть до великих витрат, запропонуємо варіанти ремонту.

 

Ще одна область, за якою ми уважно стежимо, — це система повного приводу (AWD). Дорожнє сміття, таке як камені, гілки та інші предмети, потрапляє під автомобіль під час руху і може викликати розриви захисних елементів. Цей розрив збільшується при нормальному повороті, викликаючи витікання мастила з осі і потрапляння дорожнього пилу, що призводить до пошкодження осі. Під час обслуговування Volvo XC70 ми перевіряємо всі компоненти на предмет витоків і зносу.

 

Ми не тільки знаємо ці автомобілі з середини, але і розробили безліч спеціальних сервісних рішень, які захистять ваш автомобіль. . Як приклад ми пропонуємо нашим клієнтам поставити додатковий захист радіатора Volvo, щоб камінчики, гілки, комахи не забивали цей прилад охолодження. Ці автомобілі важкі, зазвичай завантажені, що призводить до екстремальних навантажень на підвіску і прискорює знос шин. Регулярні регулювання допомагають зберегти протектор шини і продовжити термін служби. Щорічні огляди автомобілів допомагають запобігти зносу підвіски.

 

Регулярне обслуговування автомобіля підтримує його в ідеальному робочому стані. Обслуговування Volvo ХС70 включає регулярну заміну масла, огляд двигуна, заміну фільтрів  і багато іншого, і рекомендовано виробником. Саме при регулярному обслуговуванні можна знайти і відремонтувати будь-яку несправність на ранньому етапі.

Service AUTO Expert повністю обладнаний спецінструментами для проведення повних перевірок і виявлення будь-яких потреб в ремонті. Механіки розкажуть про знайдені несправності і існуючі проблеми, кваліфіковані менеджери узгодять перелік необхідних робіт і запчастин. З вашого дозволу механік може негайно приступити до ремонту. Наші технічні фахівці володіють повною кваліфікацією і великим досвідом роботи з широким спектром популярних марок і моделей, включаючи Volvo ХС70.

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ