Обслуговування Volvo S60

 

 

Регулярне обслуговування Volvo S60 в Service AUTO Expert допоможе підтримувати ваш автомобіль в найкращому стані, одночасно підвищуючи його вартість при перепродажі. Ми пропонуємо ряд послуг для всієї лінійки автомобілів Volvo S60.

Обслуживание Volvo S60
Обслуживание Volvo S60

Обслуговування Volvo S60

 

Ми рекомендуємо проводити обслуговування кожні 15-20 000 км або 1 рік (в залежності від того, що настане раніше), щоб ваш автомобіль залишався безпечним і придатним до експлуатації. Наше обслуговування ідеально підходить, як для водіїв, які використовують свій автомобіль для регулярних коротких поїздок по місту, так і для любителів довгих дистанцій. Наш сервіс включає заміну масла і масляного фільтра, а також ряд додаткових перевірок, включаючи перевірку вихлопної системи і підвіски, візуальну перевірку гальм. Ми виконуємо всі перевірки відповідно до рекомендацій заводу-виробника. Щорічне обслуговування Volvo S60 знижує ризик поломки і допомагає підтримувати автомобіль в робочому стані без зайвих витрат довгий час.

 

Якщо ви прагнете слідувати рекомендованому Volvo графіку обслуговування, Service AUTO Expert пропонує еквівалентну по якості, але дешевшу за вартістю альтернативу ТО через дилерський центр. Використовуючи офіційні графіки обслуговування Volvo S60, ми надамо сервіс в залежності від віку та пробігу вашого автомобіля відповідно до рекомендацій Volvo. Ваше обслуговування буде виконуватися спеціально кваліфікованими фахівцями, які мають багаторічну практику на офіційних сервісах, з використанням оригінальних або якісних альтернативних запчастин, що відповідають стандарту оригінального устаткування. Наші експерти, виходячи з власного досвіду, запропонують варіанти робіт і запчастин, щоб вкластися в ваш бюджет.

Під час техобслуговування механіки замінюють моторне масло і масляний фільтр, а також паливний, повітряний фільтри і фільтр салону, скидають попередження індикатора нагадування про обслуговування, перевіряють охолоджуючу рідину двигуна і регулюють ступінь захисту від замерзання, перевіряють і регулюють рівень рідини рульового управління з гідропідсилювачем, перевіряють рівень рідини для омивача вітрового скла, щітки склоочисника і омивачі фар, все зовнішнє освітлення. Технічні фахівці перевірять і відрегулюють рівень гальмівної рідини, оглянуть гальмівні колодки і ротори, а також перевірять стан коліс і шин.

 

Ми доклали чимало зусиль, щоб заслужити довіру власників Volvo, надаючи доступний і довговічний ремонт і обслуговування. Ми хочемо, щоб ви могли насолоджуватися своїм автомобілем, не турбуючись про його цілісність. Наші головні переваги:

 

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Отримати розрахунок ТО