Ремонт підвіски Вольво в Києві

 

Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo

Підвіска автомобіля — це система, яка постійно відчуває навантаження. Вона реагує на нерівності і повороти дороги, а це означає, що рухомі частини вимагають обслуговування і, в кінцевому підсумку, можуть мати потребу в заміні. Своєчасний ремонт підвіски Вольво продовжить термін служби і дозволить заощадити.

Ремонт подвески Вольво
Ремонт подвески Вольво

Чому на ремонт підвіски варто звернутись до нас?

 

 

Опыт 10 лет

Всі наші фахівці обслуговують Вольво щонайменше 10 років

Знаем все об Вольво

Знаємо все про автомобілі
цієї марки

Гарантия на Вольво

Гарантія
на виконаний ремонт

Фахівці Service AUTO Expert виконують такі роботи:

 

 

Заміна кульових опор

Кульова опора з’єднує важіль і поворотний кулак. Вона відчуває навантаження при русі по нерівній дорозі. При регулярних ударах кульова опора швидко виходить з ладу, а додатковим фактором зносу служить рух по бруду, піску і солі, яка часто присутня на дорозі взимку. Ознакою несправності служать сторонні шуми і стуки, що виникають при проїзді навіть дрібних нерівностей.

Заміна сайлент-блоків

Сайлент-блоки з’єднують деталі підвіски і гасять їх коливання. Їх кількість може відрізнятися для різних типів підвіски. Сайлент-блоки відчувають найважчі навантаження, адже на них передається вся ударна сила. Ознаками зносу сайлент-блоків служить нерівномірний знос гуми або відхилення автомобіля з траєкторії.

Важливо! Після заміни сайлент-блоків необхідно відрегулювати схід-розвал.

Заміна амортизаторів

Експлуатація автомобіля з несправними амортизаторами призводить до погіршення керованості при маневрах, може виникнути нерівномірний знос гуми. З’являється легкий стукіт при проїзді нерівностей. Ще одним показником пошкодження служить поява масляних плям на штоках. Щоб знизити вартість ремонту, можна використовувати якісні аналоги, які допоможуть підібрати наші фахівці.

Схід розвал

Регулювання кутів сходження-розвалу допомагає продовжити термін служби підвіски, знизити витрату палива і поліпшити керованість автомобіля. Після будь-якого ремонту підвіски Вольво необхідно відрегулювати схід-розвал.

Серед інших причин зробити
регулювання можна відзначити:

 

  • Нерівномірний знос гуми
  • Сильний удар підвіски, наїзд на глибоку яму
  • При русі прямо кермо трохи повернуте в сторону
  • Відхилення з прямої траєкторії руху
  • Неможливо виставити кермо в нульове положення

 

Service AUTO Expert пропонує якісний ремонт підвіски Вольво на сучасному обладнанні. Підберемо перелік необхідних робіт і складемо детальний алгоритм дій, щоб відновити ваш автомобіль.

 

Технічні спеціалісти Service AUTO Expert мають багаторічний досвід роботи на офіційних сервісах Volvo, досконально розуміються на всіх нюансах роботи цих автомобілів, підтвердження чого є сертифікати Volvo Cars Performance Academу.

 

Більш детально дізнатись ціни на ремонт ходової частини Volvo та діагностику підвіски можна за номером телефону +38 (096) 181 66 81 або замовте зворотний дзвінок нижче.

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час