Регламент заміни масла АКПП Вольво

 

 

Регламент заміни масла АКПП Вольво.
Чому це потрібно робити вчасно!

 

Заміна мастила в автоматичній коробці передач – необхідна процедура для кожного автовласника, яка гарантує тривалий термін служби вашого авто без дорогого ремонту.

 

Щоб уникнути «несподіваних» поломок автоматичної коробки, слід стежити за рівнем трансмісійної олії, а також за її станом і виконувати повну або часткову заміну вчасно.

 

Окрім неминучої витрати, мастило має властивість «зношуватися», тобто втрачати свої властивості в процесі щоденної експлуатації.

Негативно на трансмісійне масло VOLVO впливають:

 

– морози, при яких олія може загуснути
– міський режим їзди, коли ви постійно зупиняєтеся і знову продовжуєте рух
– різкі розгони

Замена масла акпп вольво/Заміна масла акпп вольво
Замена масла акпп вольво/Заміна масла акпп вольво

Згідно з техрегламентом, заміна мастила в АКПП авто Volvo, проводиться кожні 60 тис км пробігу. Якщо у вас коробка АКПП PowerShift MPS6, то регламент заміни масла таких коробок – кожні 80 тис км пробігу з обов’язковою заміною фільтра.

 

Але як показує практика, в наших умовах, коли машини довго можуть стоять у пробках і великий ризик придбати неякісне масло, – наші майстри-експерти рекомендують скоротити до 40 тис км пробігу.

 

Деякі користувачі вважають, що масо заливається на весь термін експлуатації, але при такому відношенні коробка більше 100 тис км без проблем не відходить.
Ознакою того, що масло в коробці необхідно замінити – темний колір та запах гару.

 

 

Які моменти вказують на необхідність
заміни олії АКПП у Volvo частіше?

 

  • Нехарактерні шуми та звуки в трансмісії;
  • Проблеми з перемиканням чи вибором передач;
  • Утрудненість плавного ходу ручки передач;
  • Ривки або затримка під час перемикання з режиму «P» на «D»;
  • Попередження про перегрівання коробки;
  • Світиться чек – індикатор блоку керування трансмісією.

 

Що стосується виробників, то наша позиція – це олії, які має всі сертифікати та допуски заводу-виробника Volvo. Якусь олію в АКПП заливати категорично не можна.

 

 

Чому?

 

Порівняно з вартістю коробки передач, а це понад 90 000 грн, і в середньому сам ресурс коробки десь у районі 300 тис км – не має сенсу особливо економити кожні 40 тис км, щоб заливати не сертифіковану олію.

 

Майстри Service AUTO Expert точно знають яке масло підійде до коробки АКПП Вольво.

 

Тому, якщо ви берете автомобіль не на один сезон і не на перепродаж, то наша рекомендація використовувати якісну олію та своєчасно проходити техогляд.

 

 

FAQ

Як часто необхідно міняти олію АКПП Вольво?

Рекомендується змінювати масло АКПП Вольво кожні 60 000 - 80 000 км пробігу, залежно від моделі автомобіля та умов експлуатації.

Що відбувається, якщо не міняти олію АКПП вчасно?

Якщо не міняти масло АКПП вчасно, це може призвести до пошкодження та зношування деталей АКПП, що може стати причиною поломки та дорогого ремонту.

Який тип олії слід використовувати при заміні олії АКПП Вольво?

Для кожної моделі Вольво рекомендується використовувати певний тип олії АКПП. Рекомендується використовувати тільки високоякісні олії від виробників, рекомендованих Вольво.

Чи можна самостійно замінити олію АКПП у Вольво?

Заміна олії АКПП у Вольво може вимагати спеціального обладнання та досвіду, тому рекомендується довірити цю процедуру досвідченим механікам. Однак, якщо у вас є досвід роботи з автомобілями і ви впевнені у своїх навичках, ви можете виконати заміну олії самостійно. Важливо дотримуватися вказівок щодо заміни масла, вказаних у посібнику користувача Вольво та використовувати тільки рекомендовані виробником масла та запчастини.

<< 1 >>


Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Отримати консультацію