Заправка і ремонт автокондиціонерів

 

 

Згодом система кондиціонування повітря в автомобілі може ставати все менш ефективною. Наші сертифіковані фахівці виконують безліч послуг з обслуговування кондиціонерів. Ми швидко діагностуємо проблему і запропонуємо економічні рішення. Service AUTO Expert пропонує заправку автокондиціонерів, обслуговування, ремонт та заміну.

Станция для заправки кондиционера авто - Станція для заправки кондиціонера авто
Станция для заправки кондиционера авто - Станція для заправки кондиціонера авто

Заправка кондиціонерів автомобілей

 

  • з фреоном R134A
  • з фреоном R1234 через перехідник

на сучасному професійному обладнанні, яке проаналізує залишки фреону в системі, перевірить систему на герметичність і допоможе локалізувати можливі місця його втрат, чим заощадить ваші витрати в майбутньому.

 

Огляд автомобільного кондиціонера

Діагностика та ремонт автомобільного кондиціонера включає в себе безліч завдань. Все, від щорічного огляду або перевірки продуктивності до діагностики і заміни компонентів системи, може бути виконано в вашому сервісі Service AUTO Expert кваліфікованим фахівцем. Регулярні перевірки допомагають забезпечити ефективність охолодження і виявити можливі витоки холодоагенту.

AC
AC

Додаткові послуги,
які можуть знадобитися вашому автомобілю, включають:

 

  • Перевірку рівня системного вентилятора
  • Вимірювання тиску в системі PSI для перевірки рівня фреону
  • Перевірку вихідної температури
  • Огляд нагнетаючого вентилятора і компресора для забезпечення належного функціонування
  • Огляд ременів і шлангів для виявлення ознак старіння і потенційної відмови
  • Перевірку вимикачів, запобіжників, проводки, конденсатора і внутрішнього ущільнення компресора

 

Поширені поломки кондиціонера

 

Кондиціонер не холодить

Це може відбуватися з різних причин: розгерметизація системи, поява дірок в трубці або радіаторі кондиціонеру. Проблема також спостерігається при виході з ладу муфти компресора. В цьому випадку необхідно замінити негерметичні деталі.

Сторонні звуки в роботі кондиціонера

Шуми виникають, коли виходять з ладу компресор, ремінь приводу компресора, зношується підшипник муфти компресора. Виправити ситуацію допоможе заміна несправних деталей.

Запах при включеному кондиціонері

Є кілька причин появи запахів кондиціонера. Перша з них — брудне повітря в фільтрі салону. Проблема вирішується заміною фільтра. Друга — корпус радіатора покрився бактеріями і цвіллю, його потрібно почистити.

FAQ

Як часто потрібно заправляти авто кондиціонер Volvo і який має бути холодоагент?

Рекомендується перевіряти та заправляти авто кондиціонер Volvo кожні 1-2 роки. Хладагент, що використовується, повинен відповідати специфікації, зазначеній у посібнику з експлуатації. Зазвичай Volvo використовує холодоагенти типу R134a або R1234yf.

Які типові проблеми можуть виникнути з авто кондиціонером Volvo і як їх вирішити?

Типові проблеми, які можуть виникнути з авто кондиціонером Volvo, включають витік холодоагенту, засмічення фільтрів, несправність компресора та проблеми з електричною системою. Вирішення проблем залежить від їхньої природи і може включати заміну компресора, очищення фільтрів, усунення витоків та заміну несправних компонентів.

Як відбувається діагностика та ремонт авто кондиціонера Volvo?

Діагностика авто кондиціонера Volvo може включати перевірку рівня та тиску холодоагенту, перевірку роботи компресора та інших компонентів, перевірку електричної системи та пошук витоків. Після діагностики фахівці можуть рекомендувати заміну несправних компонентів, чищення фільтрів, заправку холодоагентом і ремонт витоків. Ремонт авто кондиціонера Volvo може бути виконаний лише фахівцями з досвідом роботи в даній галузі, використовуючи спеціальне обладнання та інструменти.

<< 1 >>


Виберіть, будь ласка, Вашу модель Volvo
Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш спеціаліст
міг зв'язатися з Вами в найближчий час