Заміна ременя ГРМ Volvo

 

 

Одна з найважливіших послуг з обслуговування авто Вольво та безперебійної роботи його двигуна – заміна ГРМ у Вольво. Чому це так важливо і скільки це коштує?

 

Відома приказка говорить: як подбаєш, так і отримаєш. Несвоєчасна заміна ременя ГРМ може призвести до незворотного пошкодження двигуна, при його обриві, і стати причиною дорогого ремонту або навіть заміни двигуна Вольво. Адже цей ніби непомітний ремінь виконує синхронізацію газорозподільного механізму двигуна. Простіше кажучи, ремінь ГРМ забезпечує роботу двигуна та рух автомобіля.

 

 

Ціна заміни ременя ГРМ Вольво

 

Вартість послуги із заміни ременя ГРМ для автомобілів Volvo коливається в залежності від моделі. Остаточна вартість залежить від кількох факторів, таких як рік випуску та тип двигуна.

 

Також на ціну впливає якість встановленого ременя ГРМ. Варто інвестувати в оригінальні деталі або якісні замінники, перевірені нашими профі протягом багатьох років. Інакше ви можете не подолати і половину відстані відведеної на функціонування ременя. Після заміни у нашому автосервісі Service AUTO Expert на наступному ремені ГРМ можна проїхати рівно стільки ж кілометрів, як і на першому. Від якості самого ременя ГРМ залежить безпека роботи вашого авто та тривалість його служби.

У нашому центрі обслуговування Volvo ми, при необхідності, замінюємо ГРМ разом із аксесуарами двигуна:

  • Направляючими роликами ременя ГРМ
  • Натягувачами ременя ГРМ
  • Помпою
  • Натягувачами ременя агрегатів
  • Ременями агрегатів двигуна
заміна грм ременя
заміна грм ременя

При заміні ременя ГРМ ми також перевіряємо двигун на наявність витоків моторного масла з-під сальників розподільного валу та колінвала. При необхідності, робимо їх заміну також.

 

Обслуговуючись на нашому сервісі Вольво, ви будете впевнені, що ваше авто прослужить вам без істотних поломок дуже довго.

Рекомендації щодо пробігу для заміни ременя ГРМ Вольво

  • Ремінь ГРМ, згідно з регламентом заводу виробника, потрібно міняти кожні 120 тис.км або, якщо їздите небагато, кожні 5років.
  • На моделі до 2014 року, ремінь ГРМ змінюється згідно регламенту кожні 180 тис. км пробігу. Але наші фахівці рекомендують не дотягувати до позначки 180 тис.км та робити процедуру заміни раніше.
  • Заміна ременя ГРМ у нашому сервісі Service AUTO Expert проводиться з використанням усіх необхідних спецінструментів і триває від 4 до 6 годин, залежно від кількості деталей, що замінюються.

 

 

Гарантія якісної заміни ременя ГРМ Вольво

Варто зазначити, що всі наші спеціалісти мають відповідні сертифікати Volvo Cars Performance Academy, які підтверджують професіоналізм у роботі з автомобілями марки Volvo, адже тривалий час працювали на офіційних сервісах. Також наше СТО Volvo надає багато інших послуг з ремонту та діагностики як нових, так і старих моделей автомобіля Volvo.

FAQ

Як зрозуміти, коли потрібно міняти ремінь ГРМ на моєму автомобілі Volvo?

Зазвичай виробники рекомендують заміну ременя ГРМ кожні 60-100 тисяч кілометрів пробігу, проте точні рекомендації можуть відрізнятися в залежності від моделі Volvo та умов експлуатації. Перевірка ременя ГРМ повинна включати перевірку на наявність тріщин, знос, пухкість або натяг.

Що відбувається, якщо ремінь ГРМ зламається на автомобілі Volvo?

Ремінь ГРМ керує часом відкриття та закриття клапанів, тому якщо він зламається, може відбутися серйозна шкода двигуну, оскільки клапани можуть пошкодити поршні. Це може призвести до дорогого ремонту і навіть повної заміни двигуна.

Скільки часу займає заміна ременя ГРМ на моєму автомобілі Volvo?

Час заміни ременя ГРМ може сильно змінюватись в залежності від моделі автомобіля Volvo, мотора та технічного стану. Зазвичай заміна може тривати від 2 до 5 годин.

<< 1 >>


Оберіть, будь ласка Вашу Модель Volvo
Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Отримати розрахунок вартості