Заміна масла АКПП Volvo

 

Якщо двигун – серце автомобіля, то коробка передач – його легкі. Саме тому важливо дбати про її справну роботу і не забувати, що одна з необхідних послуг з обслуговування авто – заміна олії в АКПП Вольво.

 

Олія в коробці передач зношується так само, як і в двигуні, а його неправильний рівень і низька якість можуть призвести до некоректної роботи всієї системи, а отже, до дорогої заміни коробки. Всі ми знаємо, що профілактика краща, ніж лікування, тому важливою послугою, яку варто використовувати у спеціалізованому сервісному центрі, є заміна олії у коробці передач Volvo.

 

Якими є типові симптоми при водінні Volvo, які вказують на необхідність заміни масла в автоматичній коробці передач?

Симптоми, що вказують на необхідність заміни масла АКПП Volvo

 

Стандартні симптоми, що вказують на те, що нам слід звернутися в сервіс, – це посмикування коробки передач і відчуття пробуксовки при перемиканні передач.

 

 • Нехарактерні шуми та звуки трансмісії;
 • Проблеми з перемиканням чи вибором передач;
 • Утрудненість плавного ходу ручки передач;
 • Ривки або затримка під час перемикання з режиму P на D;
 • Попередження про перегрівання коробки;
 • Світиться чек – індикатор блоку керування трансмісією.
Заміна масла СТО Вольво
Заміна масла СТО Вольво

Коли рекомендується міняти масло в АКПП Volvo?

 

Сервісна програма Volvo: виробник для нашого ринку рекомендує міняти масло у коробці передач кожні 60 тис. км або 80 тис. км, якщо коробка автомат PowerShift MPS6.

 

Ця рекомендація випливає з експлуатації автомобіля в неоптимальних умовах, тобто частої їзди в пробках, на короткі відстані, ґрунтовими дорогами або з повним завантаженням, що призводить до більш швидкого витрати масла.

 

Заміна масла в АКПП Volvo – це одна з найпоширеніших послуг, яку ми надаємо при техогляді

Масло для АКПП Вольво ми рекомендуємо Havoline Multi-Vehicle ATF, яке сертифіковане заводом виготовником і основні властивості якого:

 • Захист зубчастих передач, підшипників та зчеплення від зносу;
 • Протидія утворенню шкідливих відкладень;
 • Тривалий термін служби;
 • Плавне перемикання, ефективна передача крутного моменту, захист від вібрацій.
 • Швидка циркуляція в холодну пору року;
 • Захист системи охолодження трансмісійної рідини

Вартість заміни олії в коробці передач

 

Вартість заміна масла в автоматичній коробці передач Volvo у нашому СТО Service AUTO Expert буде залежати від типу коробки передач. Крім того, в рамках послуги виконується скидання адаптації, щоб програмне забезпечення трансмісії адаптувалося до нових умов експлуатації. Адаптація коробки дозволяє відновити її належні параметри та використовувати за призначенням. Однак, перш за все, йдеться про забезпечення належної взаємодії із системою приводу та іншими компонентами.

 

FAQ

Як часто потрібно міняти масло в АКПП на автомобілі Volvo?

Рекомендована періодичність заміни масла в АКПП на автомобілі Volvo може відрізнятися залежно від моделі, року випуску та умов експлуатації. У середньому рекомендується міняти масла в АКПП кожні 80-100 тисяч кілометрів.

Яким маслом слід заправляти АКПП на автомобілі Volvo?

Для автомобілів Volvo рекомендується використовувати лише спеціальні масла, які відповідають специфікації виробника. Як правило, це ATF масло, яке можна придбати у дилера Volvo або автомагазинів.

Чи можна замінити масло в АКПП на автомобілі Volvo самостійно?

Заміна масла в АКПП на автомобілі Volvo може бути досить складною процедурою, яка потребує спеціальних інструментів та знань. Якщо у вас немає досвіду ремонту автомобілів, рекомендується звернутися до професіоналів для заміни масла в АКПП.

<< 1 >>


Оберіть, будь ласка Вашу Модель Volvo
Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш спеціаліст
міг зв'язатися з Вами в найближчий час