Нанесення захисної плівки на автомобіль

 

 

Поява відколів на капоті — питання часу. Будь-який автомобіль зі збільшенням пробігу набуває цей косметичний дефект. Є тільки один спосіб захистити машину від гравію і дрібних відколів — нанесення захисної плівки на автомобіль. У народі такі плівки називають бронеплівкою.

Що це таке?

 

Захисна плівка являє собою тонку прозору плівку завтовшки до 220 мікрон. Вона приклеюється до лакофарбового покриття автомобіля і надійно захищає його від відколів і дрібних подряпин.

Нанесение защитной пленки на авто/Нанесення захисної плівки на авто
Нанесение защитной пленки на авто/Нанесення захисної плівки на авто

Існують два види плівки:

 

 

Поліуретанова плівка служить довше, вона міцніша. Її товщина складає 190-220 мікрон, вона прозора і не змінює зовнішній вигляд автомобіля. Ця досить товста плівка надійно захищає від відколів і дрібних подряпин, які з’являються при постійній контактної мийці. Термін служби поліуретанової плівки становить до 5 років.
Вінілова плівка тонша — її товщина не перевищує 150 мікрон. Вона також дає захист від відколів і дрібних подряпин, термін служби досягає 3 років. Їх виробляють в різних кольорах для декоративного обклеювання, проте для захисту від гравію використовують прозору плівку.

Повне або часткове обклеювання

 

Повне обклеювання всього автомобіля плівкою гарантує надійний захист всього кузова. Гравій, що летить на капот, бруд, що вилітає з-під коліс або контактна мийка більше не залишать слідів на кузові вашого автомобіля.

 

З метою економії іноді вибирають часткове нанесення захисної плівки на автомобіль. Плівку наносять лише на найбільш уразливі частини автомобіля, що постійно піддаються шкідливому впливу. Це капот, бампери, пороги, крила.

 

 

Переваги плівки

 

Захисна плівка надійно захищає ЛКП автомобіля. Це відіграє важливу роль при продажу авто: досить зняти плівку і отримати новий, не зворушений подряпинами і сколами кузов. Автомобіль з нанесеною плівкою можна мити звичними способами: клей від цього не постраждає.

 

 

 

Автосервіс Service AUTO Expert пропонує нанесення захисної плівки на ваш автомобіль.

Досвідчені фахівці виконають роботу швидко і акуратно, надійно захистивши фарбу вашої машини на довгі роки.

FAQ

У чому полягає захисна плівка для Volvo?

Захисна плівка Volvo - це тонкий шар прозорої плівки, який накладається на кузов автомобіля для захисту від подряпин, відколів, гравію та інших пошкоджень.

Які переваги нанесення захисної плівки на Volvo?

Нанесення захисної плівки на Volvo допомагає зберегти його в ідеальному стані на тривалий період часу, захищаючи кузов від пошкоджень. Це також може збільшити вартість продажу автомобіля у майбутньому.

Як довго триває процес нанесення захисної плівки на Volvo?

Час, необхідний для нанесення захисної плівки на автомобіль Volvo, може змінюватись в залежності від розміру та складності кузова. У середньому процес займає від 4 до 8 години.

<< 1 >>


Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo
Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш спеціаліст
міг зв'язатися з Вами в найближчий час