Чистка впускних систем

і систем рециркуляції вихлопних газів Вольво
без розбирання мотора або з частковим розбиранням

 

 

Клапан рециркуляції відпрацьованих газів (ЄДР) — це елемент, що зменшує шкідливі викиди в атмосферу. Відпрацьовані гази повторно запускаються в камеру згоряння, щоб спалити їх повністю і знизити шкідливі викиди в атмосферу. Клапан ЄДР відповідає за відкриття і закриття каналу, по якому йдуть відпрацьовані гази.

Згодом механізм клапана ЄДР може прийти в непридатність. До цього призводять різні причини:

 

  • Деталь вичерпала ресурс і потребує заміни
  • Засмічення клапана паливною сумішшю
  • Сажі наліт, який виник через потрапляння масла на турбіну

 

При виникненні проблем з ЄДР його можна замінити або промити. Досвідчені фахівці Service AUTO Expert проведуть діагностику клапана і підкажуть оптимальне рішення.

Чистка впускных систем и систем рециркуляции выхлопных газов Вольво без разборки мотора или с частичной разборкой/Чищення впускних систем та систем рециркуляції вихлопних газів Вольво без розбирання мотора або з частковим розбиранням
Чистка впускных систем и систем рециркуляции выхлопных газов Вольво без разборки мотора или с частичной разборкой/Чищення впускних систем та систем рециркуляції вихлопних газів Вольво без розбирання мотора або з частковим розбиранням

Промивання впускної системи і клапана ЄДР обійдеться дешевше, ніж заміна деталі. Це усуне забруднення і налагодить правильну роботу системи. Наші фахівці швидко і якісно проведуть чистку з мінімальним демонтажем двигуна. Всі роботи з використанням професійного інструменту. Ми тестуємо автомобіль із застосуванням сучасного обладнання, відразу говоримо про необхідність заміни клапана ЄДР, якщо його промивка не дасть результатів.

 

FAQ

Які ознаки вказують на необхідність чищення впускних систем Volvo?

Якщо ви помічаєте, що автомобіль починає втрачати потужність, важче запускається, є різкий запах вихлопних газів або з'являються помилки в системі керування двигуном, це може вказувати на необхідність чищення впускних систем на Volvo.

Як провести чистку впускних систем Volvo?

Для чищення впускних систем на Volvo можна використовувати спеціальні препарати, які розпорошуються всередину впускної системи. Після цього необхідно дати засобу відкластися на поверхні впускної системи та видалити його за допомогою повітряного потоку. Також можна використовувати механічні методи, такі як очищення карбюратора або заміна фільтрів. У будь-якому випадку, найкраще звернутися до сертифікованих фахівців, щоб провести чищення впускних систем на Volvo професійно та безпечно.

Чи можна проводити чищення впускних систем самостійно чи краще звернутися до фахівців?

Чистка впускних систем на Volvo може бути досить складною процедурою, яка потребує певних знань та навичок. Якщо у вас є досвід роботи з автомобілями і ви знаєте, що робите, можете спробувати провести чистку впускних систем самостійно, використовуючи відповідні інструменти і препарати. Однак, якщо у вас немає досвіду або не впевнені у своїх навичках, краще звернутися до сертифікованих фахівців, щоб уникнути непередбачених проблем та пошкоджень автомобіля.

<< 1 >>


Важливо! Після промивання систем необхідно замінити фільтри і масло в двигуні.
Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo
Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш спеціаліст
міг зв'язатися з Вами в найближчий час