Нанесення захисної плівки на автомобіль

 

Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo

Поява відколів на капоті — питання часу. Будь-який автомобіль зі збільшенням пробігу набуває цей косметичний дефект. Є тільки один спосіб захистити машину від гравію і дрібних відколів — нанесення захисної плівки на автомобіль. У народі такі плівки називають бронеплівкою.

Що це таке?

 

Захисна плівка являє собою тонку прозору плівку завтовшки до 220 мікрон. Вона приклеюється до лакофарбового покриття автомобіля і надійно захищає його від відколів і дрібних подряпин.

Нанесение защитной пленки на авто
Нанесение защитной пленки на авто

Існують два види плівки:

 

 

Поліуретанова плівка служить довше, вона міцніша. Її товщина складає 190-220 мікрон, вона прозора і не змінює зовнішній вигляд автомобіля. Ця досить товста плівка надійно захищає від відколів і дрібних подряпин, які з’являються при постійній контактної мийці. Термін служби поліуретанової плівки становить до 5 років.
Вінілова плівка тонша — її товщина не перевищує 150 мікрон. Вона також дає захист від відколів і дрібних подряпин, термін служби досягає 3 років. Їх виробляють в різних кольорах для декоративного обклеювання, проте для захисту від гравію використовують прозору плівку.

Повне або часткове обклеювання

 

Повне обклеювання всього автомобіля плівкою гарантує надійний захист всього кузова. Гравій, що летить на капот, бруд, що вилітає з-під коліс або контактна мийка більше не залишать слідів на кузові вашого автомобіля.

 

З метою економії іноді вибирають часткове нанесення захисної плівки на автомобіль. Плівку наносять лише на найбільш уразливі частини автомобіля, що постійно піддаються шкідливому впливу. Це капот, бампери, пороги, крила.

 

 

Переваги плівки

 

Захисна плівка надійно захищає ЛКП автомобіля. Це відіграє важливу роль при продажу авто: досить зняти плівку і отримати новий, не зворушений подряпинами і сколами кузов. Автомобіль з нанесеною плівкою можна мити звичними способами: клей від цього не постраждає.

 

 

 

Автосервіс Service AUTO Expert пропонує нанесення захисної плівки на ваш автомобіль.

Досвідчені фахівці виконають роботу швидко і акуратно, надійно захистивши фарбу вашої машини на довгі роки.

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час