Комп’ютерна діагностика

 

Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo

Проблеми з електрообладнанням автомобіля не завжди вдається виявити візуально. Функціонування електричних систем приховано від очей, проте відіграє важливу роль у правильній роботі автомобіля. Комп’ютерна діагностика Вольво допомагає точно і своєчасно виявити несправності.

 

Фахівці Service Auto Expert мають багаторічний досвід діагностики автомобілів Вольво. Ми використовуємо сертифіковане заводом-виробником обладнання і володіємо всією технічною інформацією для ремонту.

Компьютерная диагностика авто вольво
Компьютерная диагностика авто вольво

Сучасні автомобілі Volvo оснащені великою кількістю електронних систем і можуть мати більше кілометра проводки. Це необхідно щоб такі функції, як система ABS, мультимедійна система та супутникова навігація працювали належним чином. До електричних систем відносяться і більш прості функції автомобіля: електричні склопідйомники і замки, двірники з регульованою швидкістю і автоматичні фари.

 

 

Функції комп’ютерної діагностики передбачають зчитування ідентифікаційних даних з усіх електронних блоків управління, зчитування і видалення діагностичних кодів несправностей (DTC), відображення даних в реальному часі. Комп’ютерна діагностика Вольво дозволяє знаходити приховані проблеми з електричними системами, проводкою, блоками управління.

 

 

Якщо в будь-який з цих електричних систем виникнуть проблеми в автомобілі, зверніться в Service Auto Expert, щоб фахівці нашого сервісного відділу провели комп’ютерну діагностику Вольво.

 

 

Усуньте проблеми з електрикою вашого автомобіля
швидко і професійно!

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час