Чистка паливних систем і систем впуску дизельних авто Вольво

 

Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo

Якість палива сильно впливає на роботу автомобіля. При використанні палива з великою кількістю домішок в камері згоряння і на форсунках скупчуються відкладення, що призводять до зниження потужності дизельних двигунів.

Щоб вирішити проблему, виконують періодичну промивку паливної системи дизельних моторів Вольво. Це допомагає збільшити тягу і знизити витрату палива. Справа в тому, що коли форсунки забиваються, блок управління подає більше палива, щоб зберегти динамічні характеристики. Само собою, це призводить до підвищення витрат. Щоб уникнути проблем, необхідно виконувати промивання паливної системи. Рекомендується робити це як мінімум раз в 60 тис. км.

чистка топливных систем
чистка топливных систем

Коли потрібна промивка паливної системи

 

Бризки від паливних форсунок повинні бути широкими і спрямованими, щоб іскра могла запалити їх. Подумайте, як ви хочете, щоб з балончика виходив аерозольний очищувач або лак для волосся – рівномірна спрямована хмара. Якщо крихітні отвори на паливних форсунках забиваються, замість цього ви отримуєте в’язку струмінь. Вона не запалюється повністю. Ви отримуєте менше енергії при використанні більшої кількості палива.

Якщо ви помічаєте:

  • Втрату потужності
  • Підвищену витрату палива
  • Коливання, коли ви натискаєте педаль газу

 

можливо, прийшов час очистити паливну систему. Щоб ваша паливна система була дійсно чистою, потрібно використовувати рідинну промивку паливної системи.

Ця процедура має на увазі очищення бензонасоса, паливопроводів і форсунок. У паливну систему заливають промивну рідину, яка видаляє з форсунок всі відкладення. Після промивання розпорошення форсунок відновлюється, а разом з ним і потужність двигуна, витрата палива і плавність роботи.

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час