Чому з пічки авто ВОЛЬВО дме холодне повітря?

 

      У холодну пору року, обігрів салону автомобіля не просто комфорт, а гостра потреба. Якщо ви зіткнулися із ситуацією, коли пічка в салоні авто ВОЛЬВО дме холодним повітрям, необхідно з’ясувати причину якнайшвидше.

Чому з пічки автомобіля VOLVO дме холодне повітря?
Чому з пічки автомобіля VOLVO дме холодне повітря?

Причини несправностей пічки авто ВОЛЬВО.

 

1. Несправна заслінка пічки радіатора Вольво.

Зламана заслінка радіатора пічки – несправність системи циркуляції повітряними потоками системи кондиціонування автомобіля. Коли заслінка зламана , в салон авто Вольво дутиме тільки тепле, або тільки холодне повітря, що спричиняє дискомфорт.

 Якщо є несправність, заслінку потрібно замінити.

2. Забитий радіатор пічки Вольво.

Радіатор пічки в автомобілі ВОЛЬВО може забитися з різних причин, як зовні, так і зсередини. Зовні радіатор забивається внаслідок попадання пилу та сміття. Зсередини радіатор пічки забивається брудом та відкладеннями, які присутні в системі охолодження двигуна.

    Прочистити радіатор з середини складно: може допомогти спеціальне промивання, але найчастіше радіатор доводиться знімати та міняти на новий.

3. Проблема з термостатом авто Вольво.

Якщо термостат вийшов з ладу у відкритому положенні, то двигун автомобіля не нагрівається, і відповідно в салон автомобіля буде надходити холодне повітря.

 При виявленні несправності термостата вихід один- заміна на новий.

4. Повітря в системі охолодження.

Повітряна пробка не дозволяє циркулювати антифризу в системі охолодження, в наслідок виникає різкий перегрів двигуна.При такій проблемі, в салон автомобіля Вольво, тепле повітря практично не надходить.

Усунути проблему можна за допомогою прокачування системи.

5. Не працює помпа системи охолодження.

Однією з причин того, з з пічки салону авто дме холодне повітря- є несправна помпа системи охолодження.

 При наявності такої проблеми,зламану помпу системи охолодження потрібно замінити на нову.

6. Забитий салонний фільтр.

Забитий пилом та брудом, салонний фільтр погіршує роботу системи вентиляції та призводить до зниження потоку повітря. В цьому випадку влітку в салоні автомобіля підвищуватиметься температура, а взимку не справно працює пічка.

  В такому випадку забитий фільтр міняється на новий.

7. Пробита прокладака головки блоку циліндрів.

Відсутність тепла в салоні автомобіля ВОЛЬВО через пробиту прокладку головки блоку циліндрів,це ще одна несправність,через яку припиняється нормальна циркуляція повітря.

    Усунути несправність можна шляхом шліфування ГБЦ та заміною прокладки.

 

 

Щоб уникнути проблем рекомендується своєчасно та відповідально проводити профілактичні заходи, які дозволять вам отримувати задоволення від комфортної їзди у добре прогрітому автомобілі.
Якщо у вас спостерігаються проблеми з обігрівом салону – час звернутися за кваліфікованою допомогою! Ми завжди раді допомогти вам!

 

Довірте ваше Вольво професіоналам з більш ніж 15-річним стажем обслуговування шведських авто Service AUTO Expert і ви будь-якої миті часу будете впевнені в його 100% справності!

тел. 096-181-66-81

FAQ

Чому не йде тепле повітря із пічки авто Вольво?

Є кілька основних причин поганої роботи пічки: Це забруднення радіатора печі та всієї системи охолодження; несправний термостат; заповітрювання радіатора пічки; забитий салонний фільтр; погана робота помпи системи охолодження.

Як визначити забитий радіатор пічки Вольво чи ні?

Потрібно знайти два порівняно тонкі патрубки, що йдуть у бік салону через перегородку моторного відсіку. Якщо подає рідину в грубку гарячий, а вихідний холодний або ледве теплий, це може свідчити про засмічення. Перший варіант дій у разі

Чому з одного боку пічка дме гарячим, а з іншого — холодним?

Справа в тому, що вхід та вихід для охолоджуючої рідини у цього «гаджета» розташовані з різних боків, а не з одного. Виходить, що бруд з часом накопичується в тому місці, де у радіатора вихід і не дає антифризу пройти по всій площі пристрою.

Чому на холостих обертах пічка Вольво дме холодним повітрям?

Піч дме холодним, якщо заслінка не відкривається на всю ширину. Тосол надходить у радіатор надто повільно, особливо на неодружених оборотах. Якщо механічний запірний пристрій можна перевірити вручну, з діагностикою електричного впорається тільки досвідчений електрик. Несправний кран замінюється.

<< 1 >>


Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш спеціаліст
міг зв'язатися з Вами в найближчий час