Причини вібрації кузова Volvo

 

 

Найчастіше, в 70% проблема з вібрацією Вольво пов’язана з покришками і дисками, в 20% з ходовою і 10% з двигуном і його відсіком. Причини вібрації автомобіля під час руху мають різну локалізацію: як в рульовому колесі, так і в кузові, чи в двигуні та колесах.

причини вібрації кузова вольво
причини вібрації кузова вольво

Вібрація Volvo на низьких оборотах, гальмуванні і на розгоні говорить про знос деталей або їх поломку.

 

Вібрація керма часто спричинена несправністю наконечників рульового механізму або кульового шарніру. Якщо вібрація відчувається при повороті, причина може бути в кінцях штанги.

Сигналізувати про проблему з шинами, шишках на них, може биття керма на швидкості 50-80 км / год, при підвищенні швидкості вібрація передається на кузов.

 

Також причиною вібрації керма на холостому ходу може бути руйнування однієї з подушок відсіку двигуна, що спричиняє проблеми з кріпленням мотора.

 

Вібрація кузова на швидкості – шукайте причину в несправності карданного валу.

 

Якщо відчуваєте гул при їзді, причина вихід з ладу підшипника маточини.
Токож вібрація кузова часто спричинена деформацією колісних дисків, яка з’являється після попадання в яму колесом, або внаслідок технологічних дефектів диска на виробництві.
Неоднаковий знос протектора може бути причиною нестійкості авто на дорозі. Що також спричиняє збільшення гальмівного шляху. Помітити знос можна візуально оглянувши шини.

 

 

Чи можливо пересуватися з вібраціями кузова Volvo ?

 

Їзда на високій швидкості з найменшою вібрацією не тільки доставляє дискомфорт, але і вкрай небезпечна.

 

Причин вібрації автомобіля багато. Будь-яка з них може привести до втрати контролю над авто, заносу або іншій надзвичайній ситуації. Ігнорування вібрації салону автомобіля призведе рано чи пізно до дорогого ремонту.

 

Запитання про причини вібрації кузова VOLVO

Чому може відбуватися вібрація кузова VOLVO?

Вібрація кузова VOLVO може бути викликана різними причинами, такими як зношування шин, дисків або підвіски, незбалансовані колеса, проблеми з гальмівними дисками або колодками, а також несправності в системі вихлопних газів.

Як визначити, що вібрація кузова спричинена зносом шин?

Зношені шини можуть викликати вібрацію кузова під час руху на високих швидкостях. Рекомендується перевірити стан шин, у тому числі глибину протектора та наявність вм'ятин або тріщин. Якщо шини зношені або пошкоджені, необхідно замінити їх.

Як визначити, що вібрація кузова спричинена несправною підвіскою?

Незбалансована підвіска може викликати вібрацію кузова під час руху на нерівній дорозі або поворотах. Рекомендується перевірити стан підвіски, у тому числі амортизаторів, пружин та стабілізаторів. Якщо підвіска несправна, необхідно здійснити її ремонт або заміну. Найкащу заміну можуть здійснити фахівці нашого СТО ВОЛЬВО.

Як визначити, що вібрація кузова спричинена проблемами із системою вихлопних газів?

Проблеми із системою вихлопних газів можуть викликати вібрацію кузова під час роботи двигуна. Рекомендується перевірити стан глушника, каталізатора та вихлопної труби на наявність пошкоджень, проблем із ущільненнями чи забруднення. Якщо система вихлопних газів несправна, необхідно здійснити її ремонт або заміну.

<< 1 >>


Якщо у вас виникла така проблема з Вольво, рекомендуємо звернутися до нас для її діагностики і усунення .

СТО Volvo – Service AUTO Expert

с.Глеваха, вул. Окружна, 25,

тел. 096-181-66-81

Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO