Технічне обслуговування Volvo

 

 

Щоб володіння Volvo дарувало тільки позитивні емоції, необхідно регулярно обслуговувати автомобіль згідно з регламентом заводу-виробника. Власники авто знають, що більшості поломок можна уникнути, якщо слідувати рекомендаціям з обслуговування і дотримуватися термінів регламентних робіт.

Знижка 20% на ТО вольво Знижка 20% на ТО вольво

 

 

Згідно з регламентом заводу виробника,
техобслуговування Volvo необхідно проводити:

 

На Volvo до 2008 р. щорічно або кожні 15 тис. км пробігу (залежно від того, що настане раніше).
На моделях, випущених у 2008 р. і після, щорічно або кожні 20 тис. км (залежно від того, що настане раніше).

 

 

Що включає в себе ТО?

 

Технічне обслуговування Вольво залежить від пройденого кілометражу і включає заміну витратних матеріалів
(фільтри, рідини, масла, ремені) і перевірку всіх основних систем.

Післягарантійне обслуговування

Наш сервіс пропонує післягарантійне обслуговування автомобілів Volvo. Коли гарантія на автомобіль закінчується, немає сенсу переплачувати за дорогий ремонт. Наші ціни дозволять вам заощадити в порівнянні з офіційними сервісними центрами.

 

Обслуговування за новими стандартами

На кожен автомобіль ми заводимо сервісну картку. У ній міститься історія з результатами діагностики та проведеним ремонтом. Це дозволяє механікам знати про автомобіль все і приділяти увагу вразливим вузлам.

 

Гарантія на виконані роботи

На всі види виконуваних послуг надається гарантія. Будь-які дії з автомобілем узгоджуються з клієнтом і ретельно документуються.

 

Швидка доставка запчастин

Співпрацюємо з різними постачальниками і оперативно доставляємо запчастини. Можливе замовлення оригінальних деталей або аналогів. При наявності на складі постачальника, запчастини доставляються в той же день.

 

Досвідчені майстри

Співробітники нашого сервісу мають багаторічний досвід роботи, в тому числі більше 15 років в офіційних сервісних центрах Volvo. Високий професіоналізм підтверджується сертифікатами Volvo Cars Performance Academу.

 

Lounge зона

Поки автомобілем займаються механіки, вам не доведеться нудьгувати. На території сервісу обладнана зона для роботи з Wi-Fi та для відпочинку з альтанкою і мангалом. Якщо ви віддаєте бажаєте провести час активно, то зможете зіграти у великий і настільний теніс, баскетбол, бадмінтон, волейбол або більярд.

 

Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo
Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
ПРОМОКОД НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОЛЬВО
Отримати розрахунок ТО