Русифікація бортового
комп’ютера VOLVO ЗА 1 ДЕНЬ

 

Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo

 

Мрієте, щоб ваша Вольво спілкувалася з вами на зрозумілій вам мові?

 

Втомилися зі словником перекладати повідомлення, які пише ваш автомобіль?

 

Не розумієте, на які повідомлення потрібно реагувати негайно?

Ігноруючи написи, що світяться на приладовій панелі, ви ризикуєте:

  • потрапити або створити аварійну ситуацію на дорозі
  • наразити на небезпеку здоров’я своє, ваших пасажирів, і інших учасників руху
  • нашкодити вузлам і агрегатам автомобіля, що може привести до капітального ремонту або заміни в зборі

 

 

Вирішити це завдання допоможеусифікація бортового комп’ютера VOLVO силами кваліфікованих фахівців Service AUTO Expert. Наш сервіс – спеціалізована СТО по ремонту авто VOLVO. Всі наші співробітники мали багаторічний практичний досвід роботи на дилерських центрах VOLVO, тому знають рішення безлічі нестандартних питань з обслуговування всіх моделей марки всіх платформ, включаючи SPA і CMA.

 

 

 

ПОСЛУГИ ПО РУСИФІКАЦІЇ VOLVO
З США І ІНШИХ КРАЇН ВКЛЮЧАЮТЬ:

 

 

Спидометр

Русифікацію панелі приладів – зміна мови повідомлень комп’ютера Volvo

Мультимедийная система

Адаптацію мультимедійної системи – зміна меню на російську

Контур границ украины

Адаптацію навігаційної системи – зміна регіону навігації, завантаження карт України

Адаптация радио

Адаптацію радіо під Європейські частоти

Адаптация одометра

Адаптацію одометра – зміна милей в кілометри

 

Наші переваги

 

 

Звезда

Наша спеціалізація – обслуговування виключно автомобілів марки VOLVO – ви отримаєте експертну консультацію по всіх нюансах експлуатації свого авто, ніж заощадите багато часу і сил. Русифікацію VOLVO проводимо за 1 день.

Звезда

Наші експерти пройшли навчання в академії при заводі-виробнику VOLVO Cars Performance Academy і брали участь в різних тренінгах, семінарах і конкурсах на знання технічної частини VOLVO – ви отримаєте оптимальне і кваліфіковане рішення вашого звернення.

Звезда

Ми працюємо на новітньому обладнанні, співпрацюємо з більшістю компаній, що надають софт, використовуємо унікальне програмне забезпечення і свій багаторічний практичний досвід роботи – ви без довгих і виснажливих пошуків відразу отримуєте те, що шукаєте.

Звезда

Всі роботи з авто фіксуються в картці клієнта, , ми завжди зможемо подивитися історію звернень, а ви будете впевнені, що ніякої зараз не буде випущений з уваги.

Звезда

Кожен клієнт отримує сервісну книжку, де документуються всі роботи і використані запчастини. Ми даємо гарантію на всі виконані нами послуги.

Звезда

Всі роботи і ціни ми обговорюємо з клієнтами наперед – ви будете розуміти, на що розраховувати і планувати свій бюджет.

 

Технічний керівник сервісу

 

 

Сертификат Сертификат
Специалист сто вольво Алексей Хлебик Специалист сто вольво Алексей Хлебик
Сертификат 2 Сертификат 2

Майстри поміняють програмне забезпечення бортового комп’ютера, навчать говорити по-російськи приладову панель і інформаційно-розважальний центр вашого автомобіля Вольво, відкоригують показники шкали приладів, температури за “бортом” і т.д. І не важливо, якою мовою він спілкувався з вами раніше – японською, угорською, чеською, датською, шведською, німецькою, французькою, голландською, польською, португальською, норвезькому, іспанською, італійською або будь-якою іншою.

Що потрібно для русифікації бортового комп’ютера VOLVO

Для цього використовується оригінальний прилад Volvo Dice, який підключається до діагностичного OBD роз’єму. Прилад призначений для діагностики несправностей електронних систем автомобілів Вольво, перепрограмування, калібрування і настройки. Також буде потрібно оригінальне програмне забезпечення та ноутбук.

Русификация бортового компьютера VOLVO
Русификация бортового компьютера VOLVO

 

Як проводиться русифікація
ПРИБОРНОЇ ПАНЕЛІ VOLVO

 

 

1 Наш експерт підключає прилад до діагностичного роз’єму автомобіля і USB-порту ноутбука або планшета, і, перш за все, аналізує наявність і статус кодів несправностей (не можна виконувати зміни при наявності мережевих проблем в системах).
2 Запускається процес завантаження програмного забезпечення тільки після усунення проблем. Буде потрібно підключення до Інтернету.
3 Далі ведеться робота з програмним забезпеченням: з меню вибирається функція (ї), яку (і) потрібно змінити, проводяться настройки і завантаження.

 

САМОСТІЙНА РУСИФІКАЦІЯ
ПРИБОРНОЇ ПАНЕЛІ VOLVO

 

 

Процес вимагає високої кваліфікації фахівця – з роботою впорається не кожна людина. Ми не рекомендуємо проводити дані маніпуляції самостійно. Невірні або помилкові дії, можуть вивести з ладу електронні блоки управління!

 

 

Увага! Для проведення русифікації бортового комп’ютера VOLVO не потрібно знімати і розбирати електронні блоки машини, робити якусь дорогу механічну роботу, щось паяти і т.п. Установка російської мови проводиться через роз’єм автомобіля!

 

 

Після русифікації бортового комп’ютера VOLVO ви зможете:

 

  • впевнено пересуватися по вулицях;
  • точно знати витрати палива і пройдену відстань;
  • усунути недолік оживаючої та охолоджуючої рідини, масла;
  • знати, чи закриті двері, чи в порядку фари і багато іншого.

 

Ви завжди будете в курсі того, в якому стані ваш автомобіль і що можна виправити без особливих зусиль, щоб їзда була комфортною і безпечною. Звертайтеся до нас – робота по заміні мови буде виконана в короткий термін.

Service AUTO Expert – якісний сервіс
і комфортна атмосфера з Wi-Fi

 

На нашій СТО Вольво обладнана спеціальна лаундж-зона для клієнтів. На території сервісу є, як зона для роботи з Wi-Fi і перегляду телевізора з ароматною кавою, так і зона для відпочинку з альтанкою і мангалом. Ви не будете нудьгувати, чекаючи авто, якщо бажаєте провести час активно – у нас ви зможете пограти безкоштовно в великий і настільний теніс, баскетбол, бадмінтон, волейбол або більярд.

 

Відгуки наших клієнтів

 

 

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Отримати розрахунок вартості
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ