Ремонт кузова Вольво в Києві

 

 

Volvo заробила репутацію виробника високоякісних автомобілів. Однак, як і будь-які інші авто, Вольво може отримати пошкодження кузова або лакофарбового покриття.

Ремонт кузова Вольво в Киеве
Ремонт кузова Вольво в Киеве

Ми знаємо, як це прикро, коли ви пошкодили свій Volvo. Незалежно від того, наскільки великий збиток, ми можемо його відремонтувати. Від маленьких подряпин до серйозних дорожньо-транспортних пригод, ми надамо послуги з ремонту кузова Вольво в Києві.

 

Якщо станеться найгірше і ваш Volvo буде якимось чином пошкоджений, Service AUTO Expert готовий відремонтувати ваш автомобіль у відповідності з високими стандартами безпеки і якості. Ми робимо ремонт кузова Вольво в Києві з використанням сучасних матеріалів і методів.

 

Звертаючись до нашого центру Volvo, ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль буде ремонтувати тільки навчені техніки-фахівці по Volvo, які пройшли спеціальне навчання в Volvo Cars Performance Academy. Всі наші співробітники мають багаторічний досвід роботи, в тому числі в офіційних сервісах Вольво.

Завдяки ідеальній підгонці і обробці деталей ми робимо результат бездоганним. У нашому розпорядженні все необхідне обладнання для максимальної ефективності і якості ремонту, в тому числі ряд спеціальних інструментів Volvo. Ми використовуємо схвалений Volvo вирівнювач кузова, щоб гарантувати, що ваш автомобіль буде повернуто у відповідність зі специфікаціями виробника.

 

 

Переваги ремонту кузова Вольво в Києві з нами

 

Наша станція техобслуговування оснащена спеціальними пристосуваннями для центрування, зварювальним устаткуванням і фарбувальними інструментами, призначеними для роботи в точних допусках Volvo.

 

Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини Volvo і спеціальну фарбу, тому ви можете бути впевнені, що обробка буде в точності відповідати оригінальному кольору.

 

Ваш автомобіль буде відремонтовано в відповідності зі строгими стандартами Volvo — від дрібного ремонту до пошкоджень в результаті аварії.

 

Звертаючись в центр Service AUTO Expert ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль буде відремонтовано кваліфікованим фахівцем у професійній майстерні, яка відповідає високим стандартам в області кузовного ремонту. Ми забезпечуємо дотримання найвищих вимог до безпеки, якості та охорони навколишнього середовища.

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ