Обслуговування гальмівної системи Вольво

Ремонт та заміна гальмівної системи автомобіля – відповідальний процес, який не можна перекладати на дилетантів або проводити самостійно без практичних знань та спецінструментів. Автомобіль з неправильно налаштованими гальмами, неякісними гальмівними колодками та дисками або просто погано відрегульованою системою гальмування – це загроза не тільки пасажирам, але й машинам і пішоходам.

Заміна гальмівних колодок та дисків Вольво

 

Ремонт гальмівної системи Volvo – відповідальна робота. Автомобілі Volvo оснащені гальмами для синхронної роботи з максимальною ефективністю. Ось чому так важливо регулярне обслуговування та ремонт гальмівної системи. Безпека немає ціни.

 

Обслуговуючи свій автомобіль у нас, спеціалізованому сервісі Volvo, та при необхідності замінюючи будь-який елемент гальмівної системи, ми гарантуємо, що ви щоразу отримуєте безпечні та перевірені запчастини від заводу виробника Вольво або аналогові запчастини від виробників, які дійсно є якісною альтернативою.

Обслуговування гальмівної системи
Обслуговування гальмівної системи

 

 

Увага! Професійна заміна гальмівних колодок та дисків Volvo має важливе значення. Неправильно підібрані виробники деталей гальмівної системи можуть призвести до підвищеного шуму та швидшого зносу функціональних елементів.

 

 

Гальмівні колодки зношуються набагато швидше за диски, тому їх не завжди потрібно замінювати одночасно. Однак варто зазначити, що вони тісно взаємодіють один з одним і мають бути ефективними в будь-яких умовах, тому їх вибір має бути добре продуманим. Не заощаджуйте на гальмах. Навіть при покупці популярних замінників варто пам’ятати, що безпечне гальмування безцінно і потрібно знати з упевненістю, які виробники альтернативних запчастин кращі. Заміна гальмівних колодок та гальмівних дисків у нашому сервісі завжди є пріоритетною послугою, адже без неї ви не зможете почуватися впевнено в авто та знову пустити машину в дорогу.

Коли міняти гальмівні колодки?

 

Відповідь на це питання дійсно залежить від того, як ви керуєтеся своїм Volvo. Будь-який водій, що подорожує на великі відстані, не агресивно їздить, буде зношувати гальмівні колодки після 50 000 км пробігу, а пересуваючи одну і ту ж машину по місту, від світлофора до світлофора, ймовірно, зношує гальмівні колодки після 20. Тому періодичність заміни гальмівних колодок на вашому Volvo не завжди буде такою самою, як у іншого водія.

 

Коли міняти гальмівні диски?

 

Під час кожної заміни гальмівних колодок слід уважно оглядати стан гальмівних дисків вашого автомобіля. Невеликі борозенки, що з’являються по колу, ще не є приводом для паніки, проте залишати диски з тріщинами, вибоїнами або здуттями категорично неприпустимо. Будь-яка форма деформації або пошкодження гальмівного диска становить загрозу безпеці водіння. Параметром, що дає диску право заміну, крім описаних вище ушкоджень, є його знос, тобто. мінімальний розмір – товщина диска – у місці контакту диска з гальмівною колодкою. При кожному огляді чи заміні гальмівних колодок ми перевіряємо товщину гальмівних дисків. Якщо диски менші за мінімальний розмір, потрібно замінити їх новими.

FAQ

Що таке гальмівна рідина і як часто її потрібно міняти на автомобілі Volvo?

Гальмівна рідина – це спеціальна рідина, яка передає силу натискання на педаль гальма до гальмівних колодок. Рекомендується змінювати гальмівну рідину на автомобілі Volvo кожні 2 роки або відповідно до інструкцій виробника.

Які ознаки того, що гальмівні колодки потребують заміни на автомобілі Volvo?

Деякі з ознак, що вказують на необхідність заміни гальмівних колодок на автомобілі Volvo, включають скрип, вібрацію, довгий шлях гальмування, сильні поштовхи при гальмуванні, а також видимі знос колодок.

Як правильно обслуговувати гальмівні диски Volvo?

Для обслуговування гальмівних дисків на автомобілі Volvo необхідно регулярно перевіряти їх стан, щоб визначити будь-які видимі пошкодження або зношування. Також необхідно регулярно очищати гальмівні диски від бруду та пилу, використовуючи спеціальні засоби та інструменти, щоб запобігти їх зносу та пошкодженню.

<< 1 >>


 

 

 

Довірте ваше Вольво професіоналам з більш ніж 15-річним стажем обслуговування шведських авто Service AUTO Expert і ви будь-якої миті часу будете впевнені в його 100% справності!

 

Обслуговування гальмівної системи Вольво

Оберіть, будь ласка Вашу Модель Volvo

 

Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш спеціаліст
міг зв'язатися з Вами в найближчий час