Русифікація або українізація бортового
комп’ютера VOLVO ЗА 1 ДЕНЬ

 

Мрієте, щоб ваша Вольво спілкувалася з вами на зрозумілій вам мові?

 

Втомилися зі словником перекладати повідомлення, які пише ваш автомобіль?

 

Не розумієте, на які повідомлення потрібно реагувати негайно?

Ігноруючи написи, що світяться на приладовій панелі, ви ризикуєте:

  • потрапити або створити аварійну ситуацію на дорозі
  • наразити на небезпеку здоров’я своє, ваших пасажирів, і інших учасників руху
  • нашкодити вузлам і агрегатам автомобіля, що може привести до капітального ремонту або заміни в зборі

 

 

Вирішити це завдання допоможе русифікація бортового комп’ютера VOLVO силами кваліфікованих фахівців Service AUTO Expert. Наш сервіс – спеціалізована СТО по ремонту авто VOLVO. Всі наші співробітники мали багаторічний практичний досвід роботи на дилерських центрах VOLVO, тому знають рішення безлічі нестандартних питань з обслуговування всіх моделей марки всіх платформ, включаючи SPA і CMA.

 

 

 

ПОСЛУГИ ПО РУСИФІКАЦІЇ або українізації VOLVO
З США І ІНШИХ КРАЇН ВКЛЮЧАЮТЬ:

 

 

Спидометр/Спідометр

Русифікацію/українізацію панелі приладів – зміна мови повідомлень комп’ютера Volvo

Мультимедийная система/Мультимедійна система

Адаптацію мультимедійної системи – зміна меню на російську/українську

Контур границ украины/Контур кордонів України

Адаптацію навігаційної системи – зміна регіону навігації, завантаження карт України

Адаптация радио/Адаптація радіо

Адаптацію радіо під Європейські частоти

Адаптация одометра/Адаптація одометра

Адаптацію одометра – зміна милей в кілометри

 

Наші переваги

 

 

Звезда

Наша спеціалізація – обслуговування виключно автомобілів марки VOLVO – ви отримаєте експертну консультацію по всіх нюансах експлуатації свого авто, ніж заощадите багато часу і сил. Русифікацію або українізацію VOLVO проводимо за 1 день.

Звезда

Наші експерти пройшли навчання в академії при заводі-виробнику VOLVO Cars Performance Academy і брали участь в різних тренінгах, семінарах і конкурсах на знання технічної частини VOLVO – ви отримаєте оптимальне і кваліфіковане рішення вашого звернення.

Звезда

Ми працюємо на новітньому обладнанні, співпрацюємо з більшістю компаній, що надають софт, використовуємо унікальне програмне забезпечення і свій багаторічний практичний досвід роботи – ви без довгих і виснажливих пошуків відразу отримуєте те, що шукаєте.

Звезда

Всі роботи з авто фіксуються в картці клієнта,  ми завжди зможемо подивитися історію звернень, а ви будете впевнені, що нічого не буде випущене з уваги.

Звезда

Кожен клієнт отримує сервісну книжку, де документуються всі роботи і використані запчастини. Ми даємо гарантію на всі виконані нами послуги.

Звезда

Всі роботи і ціни ми обговорюємо з клієнтами наперед – ви будете розуміти, на що розраховувати і планувати свій бюджет.

 

Технічний керівник сервісу

 

 

Сертификат обучения по курсу механика/Сертифікат навчання за курсом механіка Сертификат обучения по курсу механика/Сертифікат навчання за курсом механіка
Механик Алексей Хлебика/Механік Олексій Хлібіка Механик Алексей Хлебика/Механік Олексій Хлібіка
Сертефикат качества сто вольво/Сертефікат якості сто вольво Сертефикат качества сто вольво/Сертефікат якості сто вольво

Майстри поміняють програмне забезпечення бортового комп’ютера, навчать говорити на зрозумілій  мові (рос.,укр.) приладову панель і інформаційно-розважальний центр вашого автомобіля Вольво, відкоригують показники шкали приладів, температури за “бортом” і т.д. І не важливо, якою мовою він спілкувався з вами раніше – японською, угорською, чеською, датською, шведською, німецькою, французькою, голландською, польською, португальською, норвезькому, іспанською, італійською або будь-якою іншою.

Що потрібно для русифікації або українізації бортового комп’ютера VOLVO

Для цього використовується оригінальний прилад Volvo Dice, який підключається до діагностичного OBD роз’єму. Прилад призначений для діагностики несправностей електронних систем автомобілів Вольво, перепрограмування, калібрування і настройки. Також буде потрібно оригінальне програмне забезпечення та ноутбук.

Русификация бортового компьютера VOLVO/Русифікація бортового комп'ютера VOLVO
Русификация бортового компьютера VOLVO/Русифікація бортового комп'ютера VOLVO

 

Як проводиться русифікація або українізація
ПРИБОРНОЇ ПАНЕЛІ VOLVO

 

 

1 Наш експерт підключає прилад до діагностичного роз’єму автомобіля і USB-порту ноутбука або планшета, і, перш за все, аналізує наявність і статус кодів несправностей (не можна виконувати зміни при наявності мережевих проблем в системах).
2 Запускається процес завантаження програмного забезпечення тільки після усунення проблем. Буде потрібно підключення до Інтернету.
3 Далі ведеться робота з програмним забезпеченням: з меню вибирається функція (ї), яку (і) потрібно змінити, проводяться настройки і завантаження.

 

САМОСТІЙНА РУСИФІКАЦІЯ чи українізація
ПРИБОРНОЇ ПАНЕЛІ VOLVO

 

 

Процес вимагає високої кваліфікації фахівця – з роботою впорається не кожна людина. Ми не рекомендуємо проводити дані маніпуляції самостійно. Невірні або помилкові дії, можуть вивести з ладу електронні блоки управління!

 

 

Увага! Для проведення русифікації бортового комп’ютера VOLVO не потрібно знімати і розбирати електронні блоки машини, робити якусь дорогу механічну роботу, щось паяти і т.п. Установка російської мови проводиться через роз’єм автомобіля!

 

 

Після русифікації або українізації бортового комп’ютера VOLVO ви зможете:

 

  • впевнено пересуватися по вулицях;
  • точно знати витрати палива і пройдену відстань;
  • усунути недолік оживаючої та охолоджуючої рідини, масла;
  • знати, чи закриті двері, чи в порядку фари і багато іншого.

 

Ви завжди будете в курсі того, в якому стані ваш автомобіль і що можна виправити без особливих зусиль, щоб їзда була комфортною і безпечною. Звертайтеся до нас – робота по заміні мови буде виконана в короткий термін.

Service AUTO Expert – якісний сервіс
і комфортна атмосфера з Wi-Fi

 

На нашій СТО Вольво обладнана спеціальна лаундж-зона для клієнтів. На території сервісу є, як зона для роботи з Wi-Fi і перегляду телевізора з ароматною кавою, так і зона для відпочинку з альтанкою і мангалом. Ви не будете нудьгувати, чекаючи авто, якщо бажаєте провести час активно – у нас ви зможете пограти безкоштовно в великий і настільний теніс, баскетбол, бадмінтон, волейбол або більярд.

FAQ

Як здійснити русифікацію бортового комп'ютера Volvo?

Для русифікації бортового комп'ютера Volvo необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення, яке можна знайти в Інтернеті. Також важливо мати відповідний кабель для підключення комп'ютера до автомобіля. Рекомендується звернутися до професійного автомобільного механіка, щоб уникнути помилок під час встановлення русифікованого програмного забезпечення.

Чи можу я самостійно провести русифікацію бортового комп'ютера Volvo?

Теоретично, можна зробити русифікацію бортового комп'ютера Volvo самостійно, але це може бути складним і ризикованим процесом. Несправно виконана русифікація може призвести до непередбачуваних наслідків та пошкодити бортовий комп'ютер. Рекомендується звернутися до досвідченого фахівця, щоб уникнути проблем.

Чи потрібно перепрошувати бортовий комп'ютер після русифікації?

Ні, перепрошивка бортового комп'ютера не потрібна після русифікації. Програмне забезпечення, яке буде встановлено під час русифікації, працюватиме російською мовою без додаткової перепрошивки. Однак, якщо після русифікації виникнуть будь-які проблеми, то може знадобитися перепрошивка бортового комп'ютера у нашому автосервісі вольво.

<< 1 >>


 

Відгуки наших клієнтів

 

 

Виберіть будь ласка Вашу модель Volvo

 

Укажите свое имя и телефон, чтобы наш механик
смог связаться с Вами в ближайшее время
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб
записатися на русифікацію VOLVO
Отримати розрахунок вартості
Отримати консультацію